Aktualności

19.06.2019

Zakończenie roku szkolnego w Jagiellończyku i pożegnanie Dyrektora Ryszarda Flanca

19 czerwca uczniowie w całej Polsce obchodzili oficjalne zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem uroczystość ta miała charakter szczególny, jako że połączona była z pożegnaniem Dyrektora Ryszarda Łukasza Flanca, który z dniem 31 sierpnia, po 17 latach piastowania swego stanowiska odchodzi na zasłużoną emeryturę.
18.06.2019

XI Wysokomazowiecki Piknik Seniorów

18 czerwca w Gospodarstwie Agroturystycznym ,,Mścichowianka" odbył się XI Wysokomazowiecki Piknik Seniorów, podczas którego bawiło się ponad 250 osób z Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz Klubów Seniora z terenu powiatu wysokomazowieckiego.
18.06.2019

Zapraszamy na Dni Czyżewa

W dniach 6-7 lipca odbędą się Dni Czyżewa 2019, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie, pod Honorowym Patronatem Burmistrz Czyżewa oraz przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.
18.06.2019

Konkursy na kandydatów na stanowiska dyrektorów

Konkursy na kandydatów na stanowiska dyrektorów zespołów szkół prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki: Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
18.06.2019

Wakacje w Wysokiem Mazowieckiem

Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zapraszają do udziału w zajęciach wakacyjnych, które odbędą się w lipcu i sierpniu na terenie parków miejskich w Wysokiem Mazowieckiem.
17.06.2019

Finały Amatorskiej Ligi Orlika 2019

W niedzielę na Orliku przy ZSZ im. S. Staszica w rozegrana została finałowa kolejka Amatorskiej Ligi Orlika w Wysokiem Mazowieckiem. Organizatorem wydarzenia oraz fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem. Mecze odbywały się na boiskach Orlik przy ZSZ im. S. Staszica oraz CKZ w Wysokiem Mazowieckiem.
13.06.2019

Ponad 2,5 mln złotych z RPO dla beneficjentów z powiatu wysokomazowieckiego

13 czerwca w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się oficjalne podpisanie umów na dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na usługi opiekuńcze, klub seniora, kształcenie zawodowe i zajęcia dla przedszkolaków w powiecie wysokomazowieckim. W spotkaniu, połączonym z konferencją prasową, oprócz beneficjentów programu udział wzięli członkowie Zarządu Województwa Podlaskiego - Marszałek Województwa, Artur Kosicki oraz Wicemarszałek, Marek Olbryś, a także Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński.
12.06.2019

Kolejny Olimpijczyk z Czyżewa

7 i 8 czerwca w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej (woj. małopolskie) odbyły się eliminacje centralne XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. ZSOiZ w Czyżewie reprezentował Mateusz Wawrzeńczuk, który startował w bloku agrobiznes i zajął VIII miejsce w kraju.
12.06.2019

Dzień Rodziny w Kobylinie-Borzymach 2019

W dniu 9 czerwca 2019r. na terenie Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach odbyła się impreza środowiskowa pod hasłem „Dzień Rodziny”. Celem tego przedsięwzięcia była przede wszystkim integracja środowiska lokalnego i propagowanie zdrowego stylu życia oraz promocja gminy i powiatu. Impreza miała charakter otwarty, skierowana była do całej społeczności lokalnej.
11.06.2019

Wielka Pielgrzymka - Polski Album Rodzinny. Wyjątkowa wystawa fotografii z I Pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny

Biuro programu ,,Niepodległa" przygotowało bezpłatną wystawę, poświęconą 40. Rocznicy I Pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Ojczyzny. Wystawa dostępna jest także do pobrania w formie elektronicznej.