Aktualności

28.01.2020

,,Bezpieczne i zdrowe ferie 2020". Szkolenie dla rodzin zastępczych z powiatu wysokomazowieckiego

28 stycznia w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się szkolenie dla rodzin zastępczych z powiatu wysokomazowieckiego, organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem. Prelekcję na temat najważniejszych zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych wygłosili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.
27.01.2020

XXIII Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej

Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem oraz Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu ogłaszają XXIII Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej. Patronat nad konkursem objął Ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej, J.E. ks. Biskup Piotr Sawczuk.
26.01.2020

Studniówka 2020. Bal maturzystów z ZSOiZ w Czyżewie

25 stycznia 2020 r. był wyjątkową datą w życiu tegorocznych maturzystów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie, którzy tego dnia bawili się na najważniejszym balu swojej młodości. W balu studniówkowym, rozpoczynającym odliczanie symbolicznych stu dni do matury uczniom towarzyszyli rodzice, wychowawcy, nauczyciele, dyrekcja szkoły, a także zaproszeni goście, w tym Senator RP, Jacek Bogucki, Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński oraz Burmistrz Czyżewa, Anna Bogucka.
23.01.2020

Poszukiwani kandydaci do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci z terenu powiatu wysokomazowieckiego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci pozbawionych opieki ze strony rodziców biologicznych.
20.01.2020

Sezonowe, odkryte lodowisko znów na Orliku w Wysokiem Mazowieckiem

Jak co roku od początku ferii zimowych na boisku Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem funkcjonuje odkryte, sezonowe lodowisko. Zapraszamy do korzystania z lodowiska oraz wypożyczalni łyżew.
20.01.2020

Noc z językiem angielskim w ZSOiZ w Czyżewie

W nocy z 17 na 18 stycznia, wraz z początkiem zimowych ferii po raz IX odbyła się „Noc z językiem angielskim”. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Czyżewie zaprosił uczniów okolicznych szkół podstawowych, aby zaprezentować szkołę „od środka”, ale przede wszystkim pokazać, że nauka języka angielskiego może być dobrą zabawą.
19.01.2020

Studniówka maturzystów Jagiellończyka

18 stycznia w Dworku ,,Pan Tadeusz" w Kuczynie kolejni maturzyści z powiatu wysokomazowieckiego przekroczyli symboliczny próg dorosłości, biorąc udział w najważniejszym balu swojej młodości. Tym razem oficjalne odliczanie stu dni do matury balem studniówkowym rozpoczęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem.
16.01.2020

Ogłoszenie otwartych konkursów ofert na realizację w 2020 roku zadań publicznych należących do powiatu wysokomazowieckiego

Ogłoszenie otwartych konkursów ofert na realizację w 2020 roku zadań publicznych należących do powiatu wysokomazowieckiego
16.01.2020

Uczniowie ZSOiZ w Ciechanowcu ze stypendiami Prezesa Rady Ministrów

13 stycznia odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznanych na rok szkolny 2019/2020 uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego. Ceremonii wręczenia dokonał Pan Dariusz Piontkowski Minister Edukacji Narodowej. Te zaszczytne wyróżnienia odebrało aż trzech uczniów z ZSOiZ w Ciechanowcu.
16.01.2020

Oficjalne otwarcie ulicy Wspólnej w Ciechanowcu

14 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie ulicy Wspólnej w Ciechanowcu. Mieszkańcy otrzymali długo wyczekiwaną ulicę. Prace rozpoczęły się pod koniec wakacji, a zakończyły w połowie grudnia. W uroczystości uczestniczyli m.in. Wojewoda Podlaski, Bohdan Paszkowski oraz Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński, którzy wraz z przedstawicielami samorządu gminnego, wykonawcą robót i mieszkańcami dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.