Aktualności

17.04.2018

Ostrzeżenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi, dotyczącymi najczęściej zakupów garnków, pościeli, urządzeń medycznych czy też sprzedaży usług telekomunikacyjnych, dostarczania gazu lub prądu.
16.04.2018

Konferencja edukacyjna „Ojcowie naszej Niepodległości” w Wysokiem Mazowieckiem

11 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się konferencja edukacyjna „Ojcowie naszej Niepodległości”. W spotkaniu tym udział wzięło ok. 300 uczniów naszych szkół ponadpodstawowych oraz liczne grono osób zaproszonych.
16.04.2018

VII Wojewódzki Turniej Matematyczny SIGMA im. Edmunda Pawłowskiego

Dnia 09 04 2018r.w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem odbył się VII Wojewódzki Turniej Matematyczny SIGMA im. Edmunda Pawłowskiego.
12.04.2018

Policja poszukuje Zaginionego

Policjanci z Komendy Powiatowej w Wysokiem Mazowieckiem poszukują zaginionego 53-letniego mieszkańca Czyżewa
10.04.2018

Szkolenie „ABC Prawa“ w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem

W dniu 4 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się szkolenie „ABC Prawa”. W tym czterogodzinnym spotkaniu uczestniczyło ok. 100 uczniów klas IV. Organizatorami szkolenia była Fundacja Honeste Vivere z siedzibą w Warszawie, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem oraz Zespół Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem.
04.04.2018

„Zamek nieznany. Z badań archeologicznych w Zamku Królewskim w Warszawie”.

Dyrektor Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu Dorota Łapiak i Dyrektor Zamku Królewskiego w Warszawie prof. dr hab. Wojciech Fałkowski zapraszają na wspólną wystawę czasową „Zamek nieznany. Z badań archeologicznych w Zamku Królewskim w Warszawie”.
29.03.2018

VII edycja powiatowego konkursu wiedzy „Bezpieczny i zdrowy przedszkolak to prawdziwy Polak"

Dnia 27 marca 2018 r. już po raz siódmy w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem odbył się powiatowy konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowiu pod hasłem „Bezpieczny i zdrowy przedszkolak to prawdziwy Polak".
29.03.2018

Spotkanie przedświąteczne władz i pracowników starostwa

27 marca br. odbyło się tradycyjne przedświąteczne spotkanie władz i pracowników Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. Swoją obecnością zaszczycili burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu wysokomazowieckiego, dyrektorzy i kierownicy jednostek powiatowych i innych jednostek oraz zakładów pracy funkcjonujących na terenie powiatu oraz radni powiatu.
27.03.2018

XXI Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej w Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu

Uroczystość Niedzieli Palmowej pod Patronatem Duchowym Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Tadeusza Pikusa Ordynariusza Diecezji Drohiczyńskiej stała się już tradycją w ciechanowieckiej parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.
27.03.2018

SPR Nowe Piekuty awansował do II Ligi!

Trzy lata... tyle zespół z Nowych Piekut czekał na osiągnięcie wyznaczonego celu. W niedzielę SPR zapewnił sobie historyczny awans do II Ligi Piłkarzy Ręcznych.