Aktualności

22.12.2017

Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem

20 grudnia br. odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe władz i pracowników Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. Swoją obecnością zaszczycili: ks. dziekan Ryszard Niwiński proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem, ks. Edward Łapiński proboszcz parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem, Jerzy Leszczyński Marszałek Województwa Podlaskiego, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu wysokomazowieckiego, dyrektorzy i kierownicy jednostek powiatowych i innych jednostek oraz zakładów pracy funkcjonujących na terenie powiatu oraz radni powiatu.
19.12.2017

WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,ZAPOBIEGAJMY POŻAROM’’ ORAZ KAMPANIE SPOŁECZNE ,,CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ’’ i ,,KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO’’

W dniu 15 grudnia 2017 r. w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem ogłoszono wyniki eliminacji powiatowych ogólnopolskiego konkursu pożarniczego ,,Zapobiegajmy Pożarom’’.
12.12.2017

NAJSTARSZE OBRAZY OLEJNE JUŻ PO KONSERWACJI

Corocznie Muzeum Rolnictwa poświęca znaczne środki na konserwację muzealiów. Niektóre obiekty wymagają kosztownych zabiegów w specjalistycznych pracowniach konserwatorskich.
12.12.2017

Derby Podlasia dla SPR-u Nowe Piekuty

SPR Nowe Piekuty ma za sobą ostatni mecz pierwszej rundy III ligi mężczyzn. W niedzielę piekucka drużyna podejmowała Bestios Białystok, z którym wygrała po rzutach karnych.
08.12.2017

Kto wygra Derby Podlasia?

SPR Nowe Piekuty czeka najważniejszy mecz w tym sezonie – Derby Podlasia. W niedzielę podopieczni Piotra Tymińskiego podejmą Bestios Białystok.
01.12.2017

Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 r.

Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego, po zapoznaniu się z protokołem Komisji konkursowej ogłasza, że w wyniku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej
01.12.2017

XI Powiatowy Konkurs Gimnazjalistów „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”.

21 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie odbył się XI Powiatowy Konkurs Gimnazjalistów „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”.
20.11.2017

Nauczyciel na Medal

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 14 października 2017r. Kurier Poranny i Gazeta Współczesna ogłosiły plebiscyt „Nauczyciel na medal”. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Podlaskiego, pan Jerzy Leszczyński.
16.11.2017

11 listopada Święto Niepodlełości

W sobotę 11 listopada 2017 roku obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
15.11.2017

Rozpoczęcie naboru do projektu rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych

Ogłoszenie rozpoczęcia naboru do projektu: „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki 3.2.1/3.2.2 RPO”.