Aktualności

20.03.2019

Lista podmiotów objętych wsparciem finansowym powiatu w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi

W ramach rocznego programu współpracy powiatu wysokomazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w 2019 roku, Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego dnia 6 marca 2019 r. podjął uchwały o udzieleniu wsparcia finansowego podmiotom wyłonionym w otwartych konkursach ofert.
20.03.2019

I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny – „πPilecki” połączony z Dniem Promocji Matematyki

14.03.2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbył się I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny- „πPilecki” połączony z Dniem Promocji Matematyki. W konkursie rywalizowało ze sobą 30 uczniów z 10 Szkół Podstawowych i Gimnazjów z dwóch powiatów województwa podlaskiego.
19.03.2019

Zmarła Wioletta Gierłachowska, Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie

Z głębokim żalem zawiadamiamy że dnia 19.03.2019r. zmarła Pani Wioletta Gierłachowska, wieloletnia Dyrektor, Wychowawca i Nauczyciel Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie.
19.03.2019

Kładka Waniewo-Śliwno ponownie dostępna dla turystów

Od połowy marca warunki na rzece Narew pozwalają już korzystać z kładki Waniewo - Śliwno w Narwiańskim Parku Narodowym.
19.03.2019

Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaka ,,Mama, tata i ja" w Czyżewie

17 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbyły się gminne eliminacje konkursu piosenki przedszkolaków ,,Mama, tata i ja". Na scenie zaprezentowali się uczestnicy z placówek oświatowych z terenu Gminy Czyżew, a uczestnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca wezmą udział w etapie powiatowym konkursu.
13.03.2019

Program korekcyjno-edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem informuje o rozpoczęciu naboru kandydatów do utworzenia grupy terapeutycznej PROGRAMU KOREKCYJNO-EDUKACYJNEGO DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE.
13.03.2019

Święto słowa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wysokiem Mazowieckiem

13 marca w budynku Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie odbyły się dwa konkursy recytatorskie dla dzieci i młodzieży z powiatu wysokomazowieckiego, organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną: XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów oraz Eliminacje Powiatowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
13.03.2019

Wizyta Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego w DPS w Kozarzach

4 marca w Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach miała miejsce wizyta Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego. Głównym celem wizyty było zapoznanie się z efektami i infrastrukturą techniczną zrealizowanej w ubiegłym roku inwestycji pn. ,,Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz termomodernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach”.
13.03.2019

Doskonalenie zawodowe kluczem do sukcesu na rynku pracy

W Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem realizowany jest projekt "Doskonalenie zawodowe kluczem do sukcesu zawodowego na rynku pracy". W wyniku działań projektowych uczniowie podnoszą umiejętności zawodowe, nabywają dodatkowe kwalifikacje oraz osiągają wyższe wyniki w nauce z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych.
13.03.2019

Bezpłatne badania mammograficzne w Wysokiem Mazowieckiem

W związku z ogólnopolskim Programem Profilaktyki Raka Piersi realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy mieszkanki Wysokiego Mazowieckiego i okolic do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ mammografii.