Aktualności

20.05.2019

Powiatowy wieczór z tradycją. ,,Co krok to obyczaj" w Dąbrowie-Łazach

18 maja społeczność miejscowości Dąbrowa-Łazy jak co roku aktywnie uczestniczyła w kulturowym wydarzeniu ,,Co krok to obyczaj” – powiatowy wieczór z tradycją, organizowanym przez Stowarzyszenie Wsi Dąbrowa-Łazy ,,Pod wiatrakiem”.
17.05.2019

Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Polskie Przeboje - Piosenki Czar"

17 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbyła się siódma edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Polskie Przeboje - Piosenki Czar". Laureaci konkursu wystąpią na scenie podczas Festynu ,,Święto Rodziny", który odbędzie się 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Czyżewie.
16.05.2019

,,Co krok to obyczaj" - powiatowy wieczór z lokalną tradycją w Dąbrowie-Łazach

Stowarzyszenie Wsi Dąbrowa-Łazy ,,Pod Wiatrakiem" serdecznie zaprasza do uczestnictwa w kulturowym wydarzeniu ,,Co krok to obyczaj" - powiatowy wieczór z lokalną tradycją w dniu 18 maja.
15.05.2019

Wspólny apel o udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego

15 maja podczas spotkania w Uniwersyteckim Centrum Kultury w Białymstoku Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński, wraz z przedstawicielami świata nauki, ochrony zdrowia, przedsiębiorców, studentów i samorządu apelował o udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja.
15.05.2019

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Wysokiem Mazowieckiem

13 maja 2019 r. mszą świętą w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczęły się uroczystości z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka 2019, które były kontynuowane na placu parafialnym.
14.05.2019

13. Edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Świętego Jana Pawła II

„Nie ma większego bogactwa w narodzie od światłych obywateli ”-te słowa wielkiego Papieża - Polaka były mottem trzynastej edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Świętego Jana Pawła II, który odbył się 10 maja w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym Wsi w Kuleszach Kościelnych. Patronat nad konkursem objęli: Ordynariusz Diecezji Łomżyńskiej Jego Ekscelencja ks. Bp Janusz Stepnowski, Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński oraz Wójt Gminy Kulesze Kościelne, Stefan Grodzki.
13.05.2019

V Festiwal Pieśni Maryjnej w Klukowie

12 maja w Kościele p. w. NMP Częstochowskiej w Klukowie odbył się piąty, jubileuszowy Festiwal Pieśni Maryjnej w Klukowie, zbiegający się w czasie z obchodami 100 lat istnienia Parafii w Klukowie.
13.05.2019

Kuleska Majówka 2019

12 maja w Kuleszach Kościelnych odbyła się I Kuleska Majówka, organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich ,,Kulesianki".
10.05.2019

Konferencja ,,Aktywizacja zawodowa – dobre praktyki urzędów pracy”

W środę 8 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się trzecia regionalna konferencja przeprowadzona w ramach 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „Aktywizacja zawodowa – dobre praktyki urzędów pracy”, podczas której Honorową Odznaką ,,Primus in Agendo" czyli ,,Pierwsi w działaniu" wyróżniono najlepszych pracowników służb publicznych. Wśród odbierających ministerialne wyróżnienie z rąk Krzysztofa Michałkiewicza znalazła się Anna Milewska – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem.
10.05.2019

Zapraszamy na Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Polskie przeboje - Piosenki Czar"

Wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Czyżewie zapraszamy do podziwiania prezentacji wokalnych uczestników kolejnej edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Polskie przeboje - Piosenki Czar".