Aktualności

29.12.2021

Rozkład godzin pracy aptek na 2022 rok

Rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego, pełniących dyżury w porze nocnej, święta i inne dni wolne od pracy w 2022 r.
28.12.2021

Podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

16 grudnia 2021 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego o tematyce bożonarodzeniowej pt. „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”. Działanie zostało dofinansowane przez Powiat Wysokomazowiecki. Na konkurs wpłynęło ponad 700 prac z całego powiatu.
23.12.2021

Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym

22 grudnia 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem władz powiatu, samorządowców szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego, duchownych oraz pracowników urzędu. Najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe wszystkim zebranym złożyli również przedstawiciele parlamentu - Senator RP Jacek Bogucki i Poseł na Sejm RP Jarosław Zieliński.
23.12.2021

INFORMACJA W SPRAWIE ZMIAN W PRZEPROWADZANIU NARAD KOORDYNACYJNYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ OD DNIA 01.01.2022 R.

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem uprzejmie informuje, że z dniem 01.01.2022r. wdrożony zostanie nowy Geoportal Powiatowy: https://wysokomazowiecki.geoportal2.pl/
23.12.2021

XXIX Sesja Rady Powiatu Wysokomazowieckiego

22 grudnia w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się XXIX Sesja Rady Powiatu Wysokomazowieckiego VI Kadencji. Jednym z najważniejszych punktów porządku obrad było uchwalenie budżetu powiatu na 2022 rok.
22.12.2021

Podsumowanie VIII Edycji Konkursu Historyczno-Literackiego ,,By czas nie zaćmił i niepamięć”

22 grudnia w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem poseł na Sejm RP Jarosław Zieliński oficjalnie nagrodził Natalię Wojciechowską, absolwentkę Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem i laureatkę VIII edycji konkursu Historyczno-Literackiego ,,By czas nie zaćmił i niepamięć. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.” Gratulacje Natalii złożył również Wicestarosta Wysokomazowiecki, Waldemar Kikolski.
20.12.2021

Wycieczka edukacyjna uczniów ZSR w Krzyżewie w ramach przedsięwzięcia MEiN ,,Poznaj Polskę"

Zespół Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie uzyskał dofinansowanie Ministra Edukacji i Nauki z przedsięwzięcia „Poznaj Polskę”. „Poznaj Polskę" to program edukacyjny, w ramach którego szkoła może otrzymać środki na dofinansowanie wyjazdu dla uczniów do znajdujących się w Polsce muzeów, miejsc pamięci, obiektów kultury, instytucji popularyzujących osiągnięcia nauki.
16.12.2021

Ogłoszenie o dniu wolnym od pracy

Uprzejmie informujemy, że w związku z zarządzeniem Starosty Wysokomazowieckiego nr 39/2021 z dnia 13 grudnia 2021 r. dzień 24 grudnia w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem jest dniem wolnym od pracy.
16.12.2021

Nabór uczestników do projektu pn. „Regionalne Innowacje Społeczne – Centra Integracji Społecznej województwa podlaskiego”

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem ogłasza nabór uczestników do projektu pn. „Regionalne Innowacje Społeczne – Centra Integracji Społecznej województwa podlaskiego”.
14.12.2021

Otwarcie Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz nowej pracowni RTG w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem

13 grudnia w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem oficjalnie oddano do użytku wyremontowany Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz pracownię RTG, która oprócz specjalistycznego sprzętu zyskała też nowe wnętrze. W uroczystości udział wzięli m.in. Senator RP Jacek Bogucki, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski oraz Starosta Wysokomazowiecki Bogdan Zieliński.