Aktualności

„Wielkanocna Zbiórka Żywności”


15 i 16 marca 2013r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w „Wielkanocnej Zbiórce Żywności” zorganizowanej przez lokalne stowarzyszenie „ Rodzina” wspierane przez Bank Żywności z siedzibą w Suwałkach. Uczniowie kwestowali w jedenastu ciechanowieckich sklepach, zachęcając ich klientów do zakupów na rzec akcji. Wolontariusze zebrali 700 kg żywności. Mieszkańcy naszego miasta i okolic swoimi darami, życzliwością i hojnością wspomogli około 60 wielodzietnych rodzin.
     Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim Darczyńcom, kwestującym Wolontariuszom, Młodzieży biorącej udział w segregacji produktów, Właścicielom i Pracownikom sklepów, w których zbierano żywność.
W „ Wielkanocnej zbiórce żywności” udział wzięli następujący wolontariusze z naszej szkoły:
Radziszewski Łukasz, Klejzerowicz Piotr, Niemyjska Sylwia, Boguszewska Karolina, Dudek Anna, Dąbrowska Kamila, Rogucka Anna, Szerściennikow Agnieszka, Nadolna Natalia, Gnatowska Magdalena, Mazur Karolina, Pełszyk Marta, Tokarska Bogumiła, Borek Zuzanna,  Olszewska Weronika, Łępicki Adrian, Klepacki Dawid, Wojtkowski Rafał, Niewiarowski Paweł, Semkiv Artur, Gieros Marlena, Zdunek Martyna, Hendożko Paulina, Górecka Ewelina, Zieleniewski Szymon, Jóźwiak Aldona, Twarowska Milena, Prokopiak Emilia, Koc Aleksandra, Krysińska Izabela, Tymińska Anita, Zdunek Aneta, Wyszyńska Patrycja, Radziszewska Kinga, Gieros Kamila, Gromadko Kinga, Guziak Natalia, Wojtkowski Piotr.