Aktualności

Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego


3 września 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego przyznanych uczniom szkół prowadzonych przez Powiat Wysokomazowiecki. Stypendia przyznane zostały za osiągnięcie wysokich wyników i szczególnych osiągnięć w nauce, w klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2017/2018.

 

Na uroczystość, która odbyła się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem przybyli najlepsi uczniowie szkół powiatowych, ich rodzice, dyrektorzy szkół oraz radni Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu Wysokomazowieckiego.

Pan Bogdan Zieliński Starosta Wysokomazowiecki pogratulował stypendystom dotychczasowych wyników i sukcesów w nauce a rodzicom podziękował za trud wychowawczy i jego efekty. Uczniom wręczył decyzje o przyznaniu stypendiów a rodzicom listy gratulacyjne.

 

Uroczystość umilił występ artystyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem, którego myślą przewodnią były podziękowania za  wspieranie trudu nauki, kierowane do Pana Starosty i Rady Powiatu.

 

Stypendia otrzymało 94 uczniów:

  • z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem - 37
  • z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława  Staszica w Wysokiem Mazowieckiem - 18
  • z Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem - 6
  • z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czyżewie - 5
  • z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu - 26
  • z Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie – 2.