Aktualności

Aktywny wypoczynek w Krzyżewie


Centrum Turystyczno – Rehabilitacyjne Zakład Aktywności Zawodowej w Krzyżewie ( gmina Sokoły, powiat wysokomazowiecki, województwo podlaskie)  znajduje się  na skraju Narwiańskiego Parku Narodowego , w czystej i cichej okolicy w bliskości lasu i rozlewiska rzeki Narwi.  Centrum oprócz wyjątkowych walorów klimatycznych dysponuje świetnie wyposażonym zapleczem rehabilitacyjnym, rekreacyjno-sportowym, w tym stajnią z końmi przygotowanymi do hipoterapii oraz własnym zapleczem hotelowym i gastronomicznym.

Centrum posiada własną stajnię z końmi przygotowanymi do hipoterapii. Prowadzi  naukę jazdy konnej, organizuje przejażdżki lub spacery indywidualne i grupowe. Przygotowany jest szlak konny, co umożliwia wyjazdy w teren. Przejażdżki bryczką, a zimą saniami to kolejne atrakcje urozmaicające pobyt w ośrodku.

W  ofercie są komfortowe pokoje o wysokim standardzie w pensjonacie oraz pokoje w hoteliku, w bardzo atrakcyjnych cenach. Centrum zapewnia: noclegi, klimatyzowane sale konferencyjne, wyżywienie, tereny sportowe, masaże, rehabilitację, siłownię i wiele innych atrakcji.  

 

Kontakt: telefon: 86 476 42 18, e-mail:  Turn on Javascript! , www.fpdn.org.pl