Aktualności

Bal studniówkowy maturzystów z Centrum Kształcenia Zawodowego


9 lutego maturzyści z Technikum im. Armii Krajowej Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem swoim balem zakończyli sezon studniówkowy 2019 w powiecie wysokomazowieckim. Bal, rozpoczynający odliczanie symbolicznych stu dni do matury uczniowie otworzyli polonezem do muzyki Michała Kleofasa Ogińskiego. 

 

Józef Sokolik, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem serdecznie powitał zarówno uczniów, ich rodziców i kadrę pedagogiczną, jak i zgromadzonych gości, w tym Starostę Wysokomazowieckiego, Bogdana Zielińskiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Jarosława Siekierko, dyrektora ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem, Ryszarda Łukasza Flanca oraz dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem, Andrzeja Jamiołkowskiego.

 

Jak każdego roku, w miesiącu lutym, w przededniu dnia patrona szkoły, który wypada 14 lutego na pamiątkę utworzenia Armii Krajowej możemy się spotkać, by świętować ten dzień oraz zbliżające się zakończenie nauki w szkole przez kolejną grupę naszych uczniów - powiedział dyrektor Sokolik, po czym skierował gorące podziękowania za trud włożony w przygotowanie balu i poloneza do kadry pedagogicznej, rodziców i wychowawców, a także do państwa Alicji i Zbigniewa Wojno, którzy zasponsorowali oświetlenie sceny, tworzące wyjątkową, karnawałową atmosferę.

 

Życzenia powodzenia na maturze oraz tego, by zachować w pamięci zarówno początek jak i koniec balu skierował do uczniów Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński.

 

Chciałbym podziękować szczególnie rodzicom, za to, że tę szczególną imprezę przygotowali dla swoich pociech. Taka impreza w życiu każdego z was drodzy uczniowie zdarza się tylko raz. Tylko raz można mieć swoją studniówkę. Obyście mogli później wspominać ten bal jako najlepszy w swoim życiu. Oby nadchodzące egzaminy, które niebawem was czekają, były dla was równie łatwe i przyjemne jak dzisiejszy bal studniówkowy.

 

Bal uczniów Technikum im. Armii Krajowej Centrum Kształcenia Zawodowego oficjalnie zakończył sezon studniówkowy w powiecie wysokomazowieckim, a rozpoczął okres intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości. Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia i połamania piór!