Aktualności

Dziecięcy Koncert Patriotyczny w Sokołach


20 listopada w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach, w ramach gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości odbył się wyjątkowy Dziecięcy Koncert Patriotyczny, podczas którego zabrzmiały najpopularniejsze polskie pieśni patriotyczne.

 

Na scenie wystąpiły trzy grupy wokalne, prowadzone przez pana Piotra Ostrowskiego, w tym grupa najmłodsza, dla której był to jeden z pierwszych koncertów. Tłumnie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać takich pieśni jak ,,Pierwsza Kadrowa", ,,O mój rozmarynie", ,,Przybyli ułani", ,,Legiony" czy ,,Ułani, ułani, malowane dzieci".

 

Kierownik zespołu, Piotr Ostrowski zaprosił wszystkich zgromadzonych na kolejny koncert w wykonaniu młodych artystów, który odbędzie się już w styczniu, zaś Dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego, Agnieszka Kurzyna zachęciła mieszkańców gminy do uczestniczenia w przedświątecznych warsztatach i spotkaniach organizowanych w CKB, m.in. w Kursie Ozdób Świątecznych oraz Andrzejkowym Wieczorku Tanecznym. Więcej informacji na stronie internetowej Gminy Sokoły.