Aktualności

Dzień Otwarty w ZSZ im. S. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem


16 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Dzień Otwarty. Zwiedzający szkołę uczniowie ostatnich klas gimnazjów oraz szkół podstawowych mieli okazję zapoznać się z ofertą placówki, wyposażeniem sal lekcyjnych i pracowni, obejrzeć pokaz barmański oraz pokaz gotowania w wykonaniu uczniów klasy Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, a także osobiście skosztować przygotowanych przez nich dań.

 

Starsi koledzy służyli radą oraz informacją na temat zasad rekrutacji i kierunków kształcenia, jak również ścieżek kariery, których podjąć się mogą absolwenci szkoły.

 

Gości, zwiedzających szkołę serdecznie powitał Dyrektor, pan Andrzej Jamiołkowski.

 

- Ten rok jest wyjątkowy, bo będziemy mieli możliwość uczenia dwóch roczników, ostatnich klas gimnazjalnych i absolwentów szkół podstawowych - powiedział dyrektor. -  Chcę was zapewnić, że wszyscy się pomieścimy. Szkołe rozbudowujemy i na pewno niie będzie brakować dla nikogo miejsca. 

 

Dyrektor zachęcił uczniów do zwiedzania stoisk oraz wyraził głęboką nadzieję, że z gośćmi Dnia Otwartego spotka się po raz kolejny podczas składania podań.

 

Ze szczegółową ofertą szkoły oraz zasadami rekrutacji zapoznać się można na stronie internetowej Zespołu Szkół Zawodowych oraz na stronie Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.