Aktualności

Dzień z Powiatem Wysokomazowieckim po raz trzeci


28 czerwca 2015 roku już po raz trzeci odbyła się impreza plenerowa Dzień z Powiatem Wysokomazowieckim organizowana przez Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem.  Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 14 na stadionie miejskim w Wysokiem Mazowieckiem. Podczas imprezy plenerowej mieszkańcy powiatu mogli obejrzeć występy artystyczne przygotowane przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych dla których organem prowadzącym jest powiat wysokomazowiecki. W roku bieżącym podczas imprezy odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego dla 98 uczniów za wysokie osiągnięcia w nauce i sporcie w roku szkolnym 2014/2015. Starosta Wysokomazowiecki Bogdan Zieliński wręczył decyzje o przyznaniu uczniom stypendium oraz listy gratulacyjne rodzicom stypendystów wspólnie z Panem Jarosławem Zielińskim Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, który zaszczycił nas swoją obecnością. W dalszej części imprezy odbyło się również podsumowanie współzawodnictwa sportowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów za rok szkolny 2014/2015. Medalistom i trenerom wręczone zostały pamiątkowe statuetki. Podczas imprezy wręczone zostały także nagrody dla laureatów konkursu
„Zasłużony dla edukacji ekonomicznej” organizowanego przez Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem oraz konkursu plastycznego zatytułowanego „Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem w przyszłości”. Nie zabrakło również muzyki dla starszej publiczności w wykonaniu Kapeli z Targówka.  Jednak najwięcej publiczności przyciągnęły koncerty gwiazd disco polo - zespołów ,,POWER PLAY” oraz „CLASSIC”.  Dla najmłodszych uczestników festynu zorganizowany został plac zabaw z dmuchanymi zabawkami oraz przeróżnymi konkursami i atrakcjami. 

,,Dzień z Powiatem Wysokomazowieckim” jest wspaniałą okazją do integracji lokalnej społeczności, promocji powiatu oraz wspólnego odpoczynku i dobrej zabawy. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.