Aktualności

Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaka ,,Mama, tata i ja" w Czyżewie


17 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbyły się gminne eliminacje konkursu piosenki przedszkolaków ,,Mama, tata i ja". Na scenie zaprezentowali się uczestnicy z placówek oświatowych z terenu Gminy Czyżew, a uczestnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca wezmą udział w etapie powiatowym konkursu.

 

Na scenie sali widowiskowo-kinowej w Czyżewie zaprezentowało się 22 uczestników. Młodzi artyści oraz iich instruktorzy, opiekunowie i rodzice zadbali zarówno o przygotowanie wokalne, jak i odpowiednie kostiumy, oddające charakter wykonywanych utworów, a nawet choreografię. 

 

Przy wyłonieniu zwycięzców konkursu jury w składzie: Agnieszka Ołdakowska, Jarosław Kopczewski i Stanisław Gosk zgodnie zaznaczyli, iż gratulacje należą się wszystkim uczestnikom za ich odwagę, swobodę na scenie i umiejętności wokalne. Jurorzy pogratulowali dzieciom, rodzicom i opiekunom, podkreślając jak wspaniałą, muzyczną przygodą jest udział w konkursie, a także wyrazili żal, iż nie wyszscy uczestnicy konkursu mogą był zwycięzcami.

 

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Anna Chachulska, drugie Maja Kuropatwa, zaś trzecie Zofia Grzeszczuk. Zwyciężczynie będą także reprezentować Gminę Czyżew podczas powiatowego etapu konkursu, który odbędzie się w Ciechanowcu. Wszyscy uczestnicy niedzielnych zmagań otrzymali nagrody za udział w konkursie. 

 

Serdecznie gratulujemy!