Aktualności

I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego i Komendanta Powiatowego Policji


29 marca w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem odbył się I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego I Komendanta Powiatowego Policji.

 

W Turnieju udział wzięło 8 drużyn z województwa podlaskiego: Komenda Powiatowa Policji w Wysokiem Mazowieckiem, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem, Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, Komenda Powiatowa Policji w Siemiatyczach, Komenda Miejska Policji w Białymstoku, Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce, a także zespół z ZSOiZ w Ciechanowcu oraz drużyna nauczycieli z Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem. 

 

Turniej otworzył Komendant Powiatowy Policji, Krzysztof Woźniewski wraz z dyrektorem Miejskiego Zespołu Szkół, Jarosławem Jankowskim, którzy serdecznie powitali wszystkie zespoły, wyrażając nadzieję, że turniej stanie się tradycją w kalendarzu sportowym służb mundurowych. 

 

Mecze turniejowe rozgrywane były na dwóch boiskach w systemie do dwóch wygranych setów. Po zaciętym finale, stoczonym między drużyną KPP Bielsk Podlaski i KP PSP Wysokie Mazowieckie, wysokomazowieccy strażacy musieli uznać wyższość kolegów z Bielska Podlaskiego. Na trzecim miejscu znalazł się zespół KMP Białystok. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani statuetkami za udział w turnieju, zaś zwycięzcy otrzymali puchary i okolicznościowe medale. 

 

- Cieszymy się, że na terenie naszego powiatu został zorganizowany taki turniej, który może integrować służby mundurowe - powiedział Wicestarosta Wysokomazowiecki, Leszek Gruchała, wręczający nagrody. - Gratuluję wszystkim drużynom, wszystkim uczestnikom, bo sam udział to najfajniejsza zabawa.

 

Nagrodzono również najlepszego zawodnika i najlepszą zawodniczkę na boisku, wręczono specjalne podziękowania sędziom, pracującym podczas turnieju oraz gospodarzom i organizatorom rozgrywek.