Aktualności

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek z wizytą w Wysokiem Mazowieckiem


24 czerwca powiat wysokomazowiecki odwiedziła Marszałek Sejmu RP, Elżbieta Witek.

 

Na ziemi wysokomazowieckiej panią Marszałek serdecznie powitali Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński, Burmistrz Wysokiego Mazowieckiego, Jarosław Siekierko, Posłanka na Sejm RP, Aleksandra Szczudło oraz Senator RP, Jacek Bogucki. Podczas spotkania z mieszkańcami oraz samorządowcami z powiatu wysokomazowieckiego pani Marszałek serdecznie podziękowała za gorące przyjęcie oraz wysoką frekwencję w ostatnich wyborach. Zachęcała również do aktywnego uczestniczenia w nadchodzących wyborach prezydenckich, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca.

 

- Bardzo was proszę, przekonujcie kogo można. Kogoś z rodziny, sąsiadów, znajomych. Kogoś, kto być może się waha, albo kto nie przywykł do chodzenia na wybory - mówiła marszałek Witek i podkreśliła, że od decyzji podjętej w niedzielę ,,będzie zależało w jakim kierunku pójdzie nasz kraj".

Była to pierwsza wizyta Marszałka Sejmu w Wysokiem Mazowieckiem w historii naszego miasta.

 

Po zakończeniu części oficjalnej pani Marszałek znalazła czas na rozmowę i pamiątkowe zdjęcia ze zgromadzonymi przed Miejskim Ośrodkiem Kultury mieszkańcami.