Aktualności

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej


W dniach 8 grudnia i 9 grudnia 2018 roku w hali Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem pod patronatem Starosty Wysokomazowieckiego odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej chłopców urodzonych w 2008 i 2009 roku.

 

 

 

 

 

 

W roczniku 2008 wystąpiło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy: 

Grupa A

- MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II

- MOSIR Bielsk Podlaski

- Promień Mońki

- AP Junior Białystok

- Olimpia Zambrów

Grupa B

- MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I

- Orlęta Czyżew

- MŁKS Łomża

- Pogoń Łapy

- FDP Ostrów Mazowiecka

 

W fazie grupowej drużyny MKS RUCH Wysokie Mazowieckie osiągnęły następujące wyniki:

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II - Olimpia Zambrów – 3:0

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II - AP Junior Białystok – 0:1

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II - Promień Mońki – 2:0

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II - MOSIR Bielsk Podlaski – 2:0

 

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I - FDP Ostrów Mazowiecka – 3:1

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I – Pogoń Łapy – 0:3

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I - MŁKS Łomża – 1:0

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I - Orlęta Czyżew – 0:2

 

Zwycięzcą konkursu żonglerki został – Przemysław Pawlak – Orlęta Czyżew, natomiast konkurs rzutów karnych wygrał Michał Grochowski – MKS Ruch Wysokie Mazowieckie I.

Po rozegraniu meczy grupowych nasze zespoły zajęły miejsca odpowiednio: MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I – 3 miejsce w swojej grupie, MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II – 2 miejsce.

Ostatecznie MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I po serii rzutów karnych przegrywa mecz o 7 miejsce z MŁKS  Łomża 3:2 (1:1 w regulaminowym czasie) i zajmuje w turnieju 8 miejsce.

Druga drużyna gospodarzy po wygraniu meczu półfinałowego z FDP Ostrów Mazowiecka 2:0, w finale po emocjonującym meczu ulega AP Junior Białystok 2:3 i kończy zmagania w turnieju na 2 miejscu.

Najlepszym strzelcem Mikołajkowego Turnieju piłki nożnej został zawodnik MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II Oliwier Głodkowski  - zdobywca 7 bramek.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. AP Junior Białystok
  2. MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II
  3. FDP Ostrów Mazowiecka
  4. Orlęta Czyżew
  5. Promień Mońki
  6. Olimpia Zambrów
  7. MŁKS Łomża
  8. MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I
  9. MOSIR Bielsk  Podlaski
  10. Pogoń Łapy

 

W roczniku 2009 wystąpiło 10 zespół podzielonych na dwie grupy:

Grupa A

- MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II

- APN HATTRIC K Białystok

- Promień Mońki

- MŁKS Łomża I

- Olimpia Zambrów

Grupa B

- MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I

- KS Sokoły

- MŁKS Łomża II

- Orzeł Siemiatycze

- FDP Ostrów Mazowiecka

 

W fazie grupowej drużyny MKS RUCH Wysokie Mazowieckie osiągnęły następujące wyniki:

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II - APN HATTRIC K Białystok – 1:1

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II – Olimpia Zambrów – 2:0

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II - Promień Mońki – 2:0

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II – MŁKS Łomża I – 0:0

 

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I - FDP Ostrów Mazowiecka – 0:1

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I – Orzeł Siemiatycze – 0:4

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I - MŁKS Łomża II– 0:1

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I – KS Sokoły – 0:2

 

Zwycięzcą konkursu żonglerki został – Karolak Szymon – MŁKS Łomża II, natomiast konkurs rzutów karnych wygrał Mańko Aleks – MŁKS Łomża I.

Po rozegraniu meczy grupowych nasze zespoły zajęły miejsca odpowiednio: MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I – 5 miejsce w swojej grupie, MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II – 1 miejsce.

Ostatecznie MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I po rozegraniu dwóch spotkań z drużyno Promienia Mońki kończy udział w turnieju na 10 pozycji.

Druga drużyna gospodarzy po bardzo wyrównanym meczu półfinałowym przegrywa w rzutach karnych 1:2 z MŁKS  Łomża (0:0 w regulaminowym czasie gry) i ostatecznie po wygraniu 2:0 z FDP Ostrów Mazowiecka kończy zmagania w turnieju na 3 miejscu.

Najlepszym strzelcem Mikołajkowego Turnieju piłki nożnej został zawodnik Orła Siemiatycze Kondraciuk Paweł  - zdobywca 5 bramek.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. MŁKS Łomża II
  2. MŁKS Łomża I
  3. MKS RUCH Wysokie Mazowieckie II
  4. FDP Ostrów Mazowiecka
  5. Orzeł Siemiatycze
  6. KS Sokoły
  7. APN HATTRIC K Białystok
  8. Olimpia Zambrów
  9. Promień Mońki
  10. MKS RUCH Wysokie Mazowieckie I

Atrakcją turnieju był rozegrany w przerwach między meczami grupowymi, a finałowymi konkurs żonglerki oraz rzutów karnych. 

 

Składamy serdeczne podziękowania dla instytucji, które wsparły organizację turnieju: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem, Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA, PRDM TRAKT, Grupa Biznes Polska, Cukiernia Piekarnia ZGIERUN, TARE Sp. Z o.o. , P.H.U. NETKOMP.

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców za obecność i pomoc w organizacji turnieju.

 

Organizatorzy