Aktualności

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu wysokomazowieckiego za rok szkolny 2016/2017


21 września 2017 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu wysokomazowieckiego za rok szkolny 2016/2017. Spotkanie rozpoczął i przywitał zaproszonych gości Bogdan Bieliński Przewodniczący Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Wysokiem Mazowieckiem. Następnie poprosił Leszka Gruchałę Wicestarostę Wysokomazowieckiego oraz Kazimierza Gniazdowskiego Przewodniczącego Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Sportowego o wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów, statuetek i odznaczeń.

 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO GIMNAZJÓW

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

Miejsce

Szkoła

punkty

1

PG Sokoły

915

2

PG Wysokie Mazowieckie

780

3

PG Szepietowo

666

4

PG Nowe Piekuty

650

5

PG Jabłoń Kościelna

620,5

6

PG Kobylin Borzymy

584,5

7

PG Ciechanowiec

502,5

8

PG Czyżew

474

9

PG Rosochate Kościelne

440

10

PG Klukowo

369

11

PG Kulesze Kościelne

369

12

PG Jabłonka Kościelna

135

13

OSSP Ciechanowiec

27

 

 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

Miejsce

Szkoła

punkty

1

SP Jabłoń Kościelna

750

2

SP Wysokie Mazowieckie

738,5

3

SP Nowe Piekuty

714

4

SP Czyżew

477

5

SP Sokoły

459

6

SP Szepietowo

444

7

SP Kobylin Borzymy

441,5

8

SP Klukowo

380,5

9

SP Dąbrówka Kościelna

356

10

SP Rosochate Kościelne

326,5

11

SP Bruszewo

314

12

SP Kulesze Kościelne

305

13

SP Ciechanowiec

292

14

SP Łuniewo

266,5

15

SP Dąbrowa Wielka

152

16

SP Jabłonka Kościelna

137

17

SP Wyszonki Kościelne

91

18

SP Kuczyn

27

 

 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy postanowił medalistom finału wojewódzkiego i ich trenerom wręczyć medale, statuetki i tabliczki pamiątkowe. Puchary, statuetki, tabliczki pamiątkowe i dyplomy ufundowane  zostały przez Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem.  

 

GIMNAZJADA – MEDALIŚCI

 

Gimnazjum Wysokie Mazowieckie

1 miejsce Piotr Michalski Indywidualny Tenis Stołowy

Trener – Grzegorz Ostrowski

 

3 miejsce piłka koszykowa dziewcząt: Nina Milewska, Aniela Kiełek, Michalina Bielińska,

Kinga Cybulska, Wiktoria Mormol, Karolina Orłowska, Amelia Dominiak, Katarzyna Krajewska, Nikola Jabłońska, Monika Murawska, Emilia Busma, Klaudia Murawska, Natalia Przychodzeń, Iwona Borkowska

Trener Artur Czaja

Gimnazjum Kobylin Borzymy

1 miejsce drużynowe biegi przełajowe: Piotr Dąbrowski, Dariusz Stypułkowski, Tomasz Wnorowski, Łukasz Targoński. Karol Mężyński, Marek Frankowski,   Rafał Faszczewski, Sylwester Witanowski. Adam Wądołowski, Hubert Sikorski, Łukasz Kulesza, Piotr Pogorzelski

Trener Jan Maleszewski

 

Gimnazjum Sokoły

1 miejsce Biegi na orientację chłopcy: Wołosowicz Maciej, Kłoskowski Ignacy, Łapiński Kamil, Czajkowski Mateusz, Jamiołkowski Dominik

Trener Andrzej Niwiński

 

1 miejsce Podlaska Gimnazjada w lekkoatletyce chłopców

1 miejsce Czajkowski Mateusz Podlaska Gimnazjada w rzucie młotem

2 miejsce rowerowa jazda na orientację dziewczęta: Jamiołkowska Katarzyna, Perkowska Klaudia, Kikolska Julia, Zalewska Joanna

Trener Janusz Grabowski

 

2 miejsce rowerowa jazda na orientację chłopcy: Łapiński Kamil, Kłoskowski , Ignacy, Wołosowicz Maciej, Jamiołkowski Dominik

 

2 miejsce Liga LA chłopcy: Wołosowicz Maciej, Kłoskowski Ignacy, Łapiński Kamil, Czajkowski Mateusz, Jamiołkowski Michał, Zalewski Paweł, Raciborski Dawid, Rząca Michał, Żur Daniel, Kłosek Rafał, Śliwowski Piotr, Roszkowski Patryk, Perkowski Rafał, Leśniewski Krzysztof, Śliwowski Jakub

 

2miejsce Raciborski Dawid  200 m ppł.

2 miejsce Mieczkowska Wiktoria w rzucie młotem  

2 miejsce Rząca Michał w rzucie młotem

 

Gimnazjum Jabłoń Kościelna

2 miejsce piłka ręczna chłopcy: Mariusz Bagiński, Damian Jabłoński, Artur Kamiński, Łukasz Kulesza, Paweł Kulesza, Michał Łuniewski, Jakub Mikołajczyk, Rafał Moczydłowski, Bartłomiej, Płoński, Kamil Płoński, Marcin Rząca, Mateusz Rząca, Konrad Sadowski, Mateusz Sawicki, Michał Uszyński

Trener Jacek Drągowski

 

 

 

3 miejsce piłka ręczna dziewcząt: Buks Julia, Ciborowska Eliza, Czarkowska Natalia, Dąbrowska Patrycja, Jabłońska Ewelina, Kaczyńska Justyna, Kamińska Dominika, Kulesza  Klaudia, Płońska Anna, Płońska Weronika, Rząca Aneta, Solich Dominika, Uszyńska Aleksandra

Trener Tomasz Gosk

 

Gimnazjum Nowe Piekut

2 miejsce Damian Poletyło indywidualne biegi przełajowe

 

Gimnazjum Kulesze Kościelne

3 miejsce rowerowa jazda na orientację dziewcząt Sokołowska Sylwia, Kulesza Weronika, Wnorowska Marta

Trener Marcin Plewik

 

Gimnazjum Ciechanowiec

3 miejsce Krystian Koc w rzucie dyskiem

Trener Cezary Koziarski

 

IGRZYSKA

 

Szkoła Podstawowa Bruszewo

1miejsce w biegu na orientację chłopcy: Bagiński Piotr, Jamiołkowski Jakub, Jamiołkowski Rafał, Kłoskowski, Stefan, Zambrzycki Mateusz

Trener Andrzej Niwiński

 

3miejsce Piotr Bagiński w rzucie dyskiem

 

Szkoła Podstawowa Sokoły

1 miejsce Piotr Jamiołkowski  w rzucie oszczepem

Trener Krzysztof Jamiołkowski

 

Szkoła Podstawowa Ciechanowiec

2 miejsce Seweryn Lipski w skoku w dal

Trener Andrzej Włodarczyk

 

Szkoła Podstawowa Jabłoń Kościelna

2 miejsce piłka ręczna dziewcząt: Klaudia Brzozowska, Natalia Brzozowska, Gabriela Buks, Weronika Ciborowska, Kamila Dąbrowska, Magdalena Grodzka, Paulina Jabłońska, Katarzyna Jankowska, Magdalena Piekutowska, Wiktoria Płońska, Karolina Rząca, Aleksandra Staszewska, Martyna Stawieraj, Gabriela Szymborska

Trener Tomasz Gosk

 

2 miejsce piłka ręczna chłopców: Marcin Bogucki, Sebastian Czarkowski, Krystian Dzieniszewski, Paweł Grodzki, Kacper Jabłoński, Kamil Jabłoński, Rafał Jabłoński Piotr Kamiński, Marcin Moczydłowski, Rafał Niemyjski, Krystian Stawieraj, Rafał Śliwowski, Jakub Werpachowski

Trener Jacek Drągowski

 

3 miejsce Gabriela Buks indywidualne biegi przełajowe

 

 

Szkoła Podstawowa Wysokie Mazowieckie

3 miejsce unihokej dziewczęta: Julia Biała, Dominika Fedorowska, Amelia Gnatowska, Aleksandra Grzywacz, Katarzyna Karłowicz, Wiktoria Mężyńska, Natalia Muszyńska, Honorata Niemyjska, Maria Przychodzeń ,Renata Siejk, Aleksandra Szadkowska, Roksana Szkiłądź

Trener Renata Jaroszewicz

 

Szkoła Podstawowa Klukowo

3 miejsce Monika Krawczyńska indywidualny tenis stołowy

Trener Mariusz Gregorczuk

 

Szkoła Podstawowa Dąbrówka Kościelna

3 miejsce Szumowski Michał indywidualny tenis stołowy

Trener Monika Dąbrowska