Aktualności

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu wysokomazowieckiego za rok szkolny 2017/2018


14 czerwca 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego  w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu wysokomazowieckiego za rok szkolny 2017/2018. Bogdan Zieliński Starosta Wysokomazowiecki oraz Bogusław Bieliński Przewodniczący Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Wysokiem Mazowieckiem wręczyli medalistom finału wojewódzkiego i ich trenerom dyplomy, statuetki i figurki. Nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem.  

 

 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

 

  1. SP NOWE PIEKUTY                                  726,5
  2. MZS WYSOKIE MAZOWIECKIE                   690
  3. SP CZYŻEW                                             514
  4. SP SOKOŁY                                             504
  5. SP SZEPIETOWO                                     460
  6. SP KOBYLIN BORZYMY                             437
  7. SP CIECHANOWIEC                                 425
  8. SP JABŁOŃ KOŚCIELNA                           353,5
  9. SP KULESZE KOŚCIELNE                          344,5
  10. SP ROSOCHATE KOŚCIELNE                     331
  11. SP KLUKOWO                                          246,5
  12. SP BRUSZEWO                                        179
  13. SP 1 WYSOKIE MAZOWIECKIE                  127
  14. SP DĄBRÓWKA KOŚCIELNA                      82
  15. SP JABŁONKA KOŚCIELNA                        66
  16. SP KUCZYN                                             52                                          
  17. SP WYSZONKI KOŚCIELNE                        50                   
  18. SP WOJNY KRUPY                                   37,5
  19. OSSP CIECHANOWIEC                             30
  20. SP DĄBROWA WIELKA                             26

 

 

 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO IGRZYSK DZIECI

 

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

 

  1. SP JABŁOŃ KOŚCIELNA                         736,5
  2. SP 1 WYSOKIE MAZOWIECKIE               633,5
  3. SP CZYŻEW                                          541
  4. SP SOKOŁY                                          478,5
  5. SP BRUSZEWO                                     434
  6. SP NOWE PIEKUTY                               427
  7. SP KOBYLIN BORZYMY                          315
  8. SP KULESZE KOŚCIELNE                        310
  9. SP SZEPIETOWO                                  297
  10. SP ROSOCHATE KOŚCIELNE                  278,5
  11. SP DĄBRÓWKA KOŚCIELNA                   266
  12. SP CIECHANOWIEC                              265
  13. SP KLUKOWO                                      240
  14. SP ŁUNIEWO                                       235,5
  15. MZS WYSOKIE MAZOWIECKIE               209
  16. SP DĄBROWA WIELKA                          122
  17. SP KUCZYN                                          107
  18. SP WYSZONKI KOŚCIELNE                     96
  19. SP JABŁONKA KOŚCIELNA                     76,5
  20. SP WOJNY KRUPY                                 71

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ– MEDALIŚCI

 

 MZS Wysokie Mazowieckie

 

Piotr Michalski – złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym,

Oskar Jarząbek – srebrny medalista  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym,

Mateusz Ługowski - srebrny medalista  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym,

Grzegorz Ostrowski – trener złotego  medalisty  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym.

 

 

Szkoła Podstawowa w Nowych Piekutach

 

Jakub Bajkowski –złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Piotr Brzozowski - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Damian Ciborowski - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Mateusz Karpiesiuk - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Rafał Kunicki - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Arkadiusz Markowski - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Adrian Niemyski - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Damian Poletyło - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Kacper Przeździecki - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Dawid Rosochacki - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Jakub Śliwowski - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Łukasz Wnorowski - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Gustaw Zakrzewski - złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Michał Żochowski- złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Grzegorz Grabowski- trener złotych medalistów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,

Aleksandra Dąbrowska – srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Julia Dworakowska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Ewelina Kozłowska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Gabriela Kruszewska- srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

 Marta Popławska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Sylwia Domańska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Julia Gołębiewska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Katarzyna Bajkowska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Anita Dąbrowska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Weronika Dąbrowska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Natalia Łopieńska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Aleksandra Dąbek - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Aleksandra Sieńko - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Julia Tymińska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Aleksandra Gołębiewska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Julita Saniewska - srebrna medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,

Iwona Ciborowska – trener srebrnych medalistek Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

 

Szkoła Podstawowa w Szepietowie

 

Katarzyna Bauer – brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

Urszula Dołęgowska - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

Jowita Konopka - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

Lena Łozowska - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

 Paulina Pietrzak - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

Gabriela Plichta - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

 Emilia Putkowska - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

 Emilia Rzymska - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

 Wiktoria Sosnowska - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

 Agnieszka Wnorowska - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

Kinga Załuska - brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

Arkadiusz Konstańczuk – trener brązowych medalistek Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,

 

Szkoła Podstawowa w  Sokołach

 

Mateusz Roszkowski – złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w rzucie młotem,

Michał Rząca – srebrny medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w rzucie młotem,

Krzysztof Leśniewski – brązowy medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w rzucie młotem.

 

Szkoła Podstawowa w  Kobylinie Borzymach

Piotr Dąbrowski – złoty medalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 300m,

Jan Maleszewski - trener złotego medalisty Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 300m.

 

 

Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

 

Natalia Wrzesińska – brązowa medalistka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w rzucie dyskiem.

 

IGRZYSKA Dzieci

 

Szkoła Podstawowa w Bruszewie

 

Kacper Bagiński – złoty medalista Igrzysk Dzieci w biegu na orientację,

Jakub Jamiołkowski -  złoty medalista Igrzysk Dzieci w biegu na orientację,

Piotr Bagiński - złoty medalista Igrzysk Dzieci w biegu na orientację i w rzucie dyskiem,

Piotr Faszczewski- złoty medalista Igrzysk Dzieci w biegu na orientację,

Andrzej Niwiński – trener złotych medalistów Igrzysk Dzieci w biegu na orientację,

Julia Jamiołkowska – srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w biegu na orientację,

Magda Jamiołkowska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w biegu na orientację,

Martyna Milewska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w biegu na orientację,

Aleksandra Tomaszewska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w biegu na orientację.

 

Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej

 

Wiktor Radosław Brzozowski – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Sebastian Czarkowski – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Krystian Dzieniszewski – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Miłosz Idźkowski – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Oskar Jabłoński – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Rafał Jabłoński– srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców, 

Piotr Kamiński – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Mateusz Konopka – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Karol Kulesza – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Krzysztof Kulesza – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Marcin Moczydłowski – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Jan Rząca – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Krystian Stawieraj – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Rafał Śliwowski – srebrny medalista Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Jacek Drągowski – trener srebrnych medalistów Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców,

Natalia Brzozowska – srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Gabriela Buks - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Weronika Ciborowska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Kamila Dąbrowska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

 Magdalena Grodzka - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Aleksandra Jabłońska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Daria Jabłońska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Aleksandra Krajewska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Magdalena Piekutowska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Wiktoria Płońska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Aleksandra Staszewska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Martyna Stawieraj - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Gabriela Szymborska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Julia Uszyńska - srebrna medalistka Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt,

Tomasz Gosk – trener srebrnych medalistek Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt.

 

Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

 

Natalia Tymińska – złota medalistka Igrzysk Dzieci w pchnięciu kulą,

Cezary Koziarski – trener złotej medalistki Igrzysk Dzieci w pchnięciu kulą.