Aktualności

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w Wysokiem Mazowieckiem


Szef Prawa i Sprawiedliwości przyjechał w niedzielę 7 lipca do Wysokiego Mazowieckiego na zaproszenie Starosty Wysokomazowieckiego Bogdana Zielińskiego.

W spotkaniu w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem wzięło udział ok. 600 mieszkańców naszego powiatu.

Zaszczycili nas swoją obecnością: Posłowie PiS: Krzysztof Jurgiel, Jarosław Zieliński oraz Lech Kołakowski, Dariusz Piontkowski oraz Marek Łatas, księża z terenu powiatu, radni Sejmiku Województwa Podlaskiego: Łukasz Siekierko i Tadeusz Wojtkowski, radni powiatu wysokomazowieckiego oraz burmistrzowie i wójtowie z terenu naszego powiatu

Głównym tematem spotkania, było omówienie trudnej sytuacji gospodarczo-politycznej kraju i przedstawienie zmian, jakie w swoim programie proponuje Prawo i Sprawiedliwość.

Jarosław Kaczyński podkreśla, iż bardzo ceni sobie bezpośredni kontakt z obywatelami. W trakcie tych spotkań może porozmawiać z mieszkańcami i przedstawicielami władz lokalnych, zapoznać ich z partią Prawa i Sprawiedliwości, ale przede wszystkim zdobyć wiedzę na temat ich konkretnych oczekiwań i postulatów. Podczas spotkania w Wysokiem Mazowieckiem szef PiS przekonywał mieszkańców do programu swojej partii. Mówił także o pomysłach dla ratowania obecnej sytuacji w Polsce. Poruszone zostały głównie problemy bezrobocia, oświaty, likwidacji sądów i posterunków policji, ochrony zdrowia, rozwoju wsi i małych miast. Po wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego zgromadzeni mieli możliwość zadawania pytań.     

Na zakończenie Starosta Wysokomazowiecki Bogdan Zieliński podziękował Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu za przybycie a mieszkańcy powiatu odśpiewali szefowi PiS-u „ Sto lat”.