Aktualności

Program wsparcia rodzin przeżywających trudności opiekuńczo–wychowawcze ODZYSKAĆ DZIECKO


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem w związku ze współpracą z  Fundacją Dialog i Fundacją Wspierania Rodzin Korale zaprasza przedstawicieli Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu powiatu wysokomazowieckiego na szkolenie edukacyjne ”ODZYSKAĆ DZIECKO” w ramach projektu pn. „Programu wsparcia rodzin przeżywających trudności opiekuńczo – wychowawcze ODZYSKAĆ DZIECKO”.

 

Szkolenie skierowane jest do pracowników jednostek wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej z 7 powiatów województwa podlaskiego (hajnowski, augustowski, wysokomazowiecki, zambrowski, kolneński, łomżyński, suwalski).


Szkolenie odbędzie się w Białymstoku w terminie marzec 2019 - kwiecień 2019, są to 3 spotkania 3-dniowe  – o ostatecznym terminie szkolenia poinformujemy w najbliższym czasie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wszystkim osobom uczestniczącym w szkoleniu zostanie zapewniony nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

 

Ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona. Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu proszone są o wypełnienie załączonych dokumentów i odesłanie ich na adres email: Turn on Javascript! do dnia 28.02.2019 r.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

 

Formularz zgłoszeniowy, harmonogram i zaświadczenie z miejsca pracy.