Aktualności

Rekrutacja do klubu dziecięcego w Kostrach-Noskach


Informujemy, że z dniem 22.06.2020 rozpoczął się nabór dzieci w wieku 1-2 latka do klubu dziecięcego w Kostrach Noskach. Rekrutacja trwa do 20 lipca (zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie i mailowo). Nowa grupa zostanie uruchomiona już we wrześniu br.

 

Jeśli Twoja pociecha poszukuje kontaktu z innymi dziećmi, lubi nowe wyzwania, jest ciekawe świata a Ty chcesz mieć pewność, że ciocie są kreatywne, pełne ciepła i na dodatek są wspierane przez super „babcię” zapraszamy do nas! Nasz zespół to dwie ciocie i jedna babcia, dzięki czemu razem tworzymy bardzo domową atmosferę i wspieramy rozwój dzieci w obszarze 7 zmysłów. Pozwalamy dzieciom doświadczać i próbować. Dajemy im przestrzeń do samodzielności. To co nas wyróżnia to niewielka, bo zaledwie 14-osobowa grupa dzieci w wieku 1-3 lata, którą możemy przyjąć pod opiekę.

W wakacje także pracujemy! Dlatego na dyżur wakacyjny zapraszamy także 3-latków!

Dotychczasowe opinie rodziców są dla nas najlepszą rekomendacją. Nie zwlekaj! Liczba miejsc ograniczona. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 508 716 946 lub napisz Turn on Javascript!