Rowerowa Wysokomazowiecka 100-tka


Klub Rowerowy Łabędź w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do kibicowania zawodnikom rywalizującym w imprezie rowerowej ,,Wysokomazowiecka 100-tka". Zawody odbędą się 12.09.2020r. Celem głównym jest przejechanie po wyznaczonej trasie dystansu 100 km w jak najkrótszym czasie.

 

Organizatorzy zawodów przyjęli 50 zgłoszeń od miłośników kolarstwa z terenu całego kraju. Zawodnicy ruszą na trasę o godzinie 9.00. Trasa Wysokomazowieckiej 100-tki wiedzie drogami Miasta i Gminy Wysokie Mazowieckie i Gminy Kulesze Kościelne.

 

Trasa Wysokomazowieckiej 100-tki: Wysokie Mazowieckie- Gołasze Puszcza-Gołasze Mościckie- Kulesze Kościelne- Czarnowo Biki- Gołasze Mościckie- Osipy Lepertowizna- Wysokie Mazowieckie.

 

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody a dla wszystkich organizatorzy przygotowali dyplomy i pamiątkowe medale. Biuro zawodów mieścić się będzie w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem. Organizatorzy zapewniają posiłek regeneracyjny i napoje chłodzące. Prezentacja zawodników i odprawa do startu odbędą się 12.09.2020r, godz. 8.30 na placu przed Urzędem Miasta Wysokie Mazowieckie ul. Ludowa 15.

 

Imprezie patronują: Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie, Podlaski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Białymstoku, Zakład Wodociągów Kanalizacji i Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem.

 

Do zobaczenia na trasie Wysokomazowieckiej 100-tki!