Aktualności

Rozstrzygnięcie XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”


W dniu 28 listopada 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”. Na konkurs wpłynęło 436 prac z 16 instytucji oświaty i kultury naszego powiatu. Komisja konkursowa dokonała oceny prac w 4 kategoriach wiekowych przyznając I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.

 

W kategorii przedszkola i oddziały przedszkolne nagrody otrzymali:

I miejsce – Aleksander Wyszołmirski - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

II miejsce – Paulina Sienicka - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

III miejsce – Hanna Porowska -  Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

 

Wyróżnienia: Mateusz Bogucki - Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie,

Inga Żurowska - Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Zuzanna Cymer – Gminne Przedszkole w Czyżewie, Alicja Grzeszczuk - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Zofia Korcz - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Amelia Wojno - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Julia Gąsowska – Szkoła Podstawowa im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Dąbrówce Kościelnej.

 

W kategorii klasy I-III szkoły podstawowe nagrody otrzymali:

I miejsce – Damian Gaczkowski – Szkoła Podstawowa w Wojnach Krupach

II miejsce – Ewa Ertman – Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

III miejsce – Klaudia Jabłońska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem

 

Wyróżnienia: Patryk Strzymiński – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem, Joanna Wysocka -  Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Amelia Duchnowska - Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach, Kacper Kalinowski - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem, Kalina Sienicka - Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie, Alicja Baczewska - Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie, Izabela Stańczuk - Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie.

 

 

W kategorii klasy IV-VI szkoły podstawowe nagrody otrzymali:

I miejsce – Maja Piekarska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

II miejsce – Kamil Wyszyński – Szkoła Podstawowa im. Kard. St. Wyszyńskiego w Szepietowie

III miejsce – Zofia Stelengowska - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu

 

Wyróżnienia: Natalia Jasińska – Szkoła Podstawowa im. Kard. St. Wyszyńskiego w Szepietowie, Aleksandra Łuniewska - Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie, Oliwia Górska - Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie, Antonina Fronczuk – Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, Weronika Perkowska - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

 

W kategorii klasy VII i VIII szkoły podstawowe, szkoły średnie nagrody otrzymali:

I miejsce – Maciej Konopka - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem

II miejsce – Dominika Szcześniak – Szkoła Podstawowa w Klukowie

III miejsce – Emilia Busma - Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem

 

Wyróżnienia: Krystyna Gierałtowska - Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, Kamila Leoniak - Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, Patrycja Gietka – Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Magdalena Włostowska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Luiza Maria Lubowicka - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem

 

Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczyli: Burmistrz Szepietowa Robert Lucjan Wyszyński, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Szepietowie Marian Kruszewski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie Tomasz Paduch.

 

Uczestnicy imprezy mogli podziwiać prace na wystawie pokonkursowej i skorzystać ze słodkiego poczęstunku.

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie składa podziękowania za otrzymane fundusze na organizację konkursu Starostwu Powiatowemu w Wysokiem Mazowieckiem i Nadleśnictwu Rudka.