Aktualności

Rusza Amatorska Liga Orlika 2019


Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny organizuje piłkarskie zmagania drużyn amatorskich w ramach zawodów Amatorska Liga Orlika Wysokie Mazowieckie. Zapisy drużyn trwają do 1 maja.
 
Uczestnikami mogą być wszyscy chętni sympatycy piłki nożnej – „amatorzy”- zorganizowani w drużyny, którzy w określonym terminie prześlą do Organizatora wymagane dokumenty oraz dokonają wpłaty na poczet organizacji i prowadzenia ALO.

Amatorzy w rozumieniu Organizatora są to osoby nie grające w klubach piłkarskich lub grające na poziomie IV ligi włącznie(maksymalnie 2 zawodników). Nie dotyczy to zawodników grających w wyższych ligach w kategorii „Junior” – do 18 roku życia.
Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę rodziców / prawnych opiekunów.

ZGŁOSZENIA DRUŻYN
Pierwszeństwo udziału w kolejnej edycji ALO mają drużyny występujące w poprzednim sezonie pod warunkiem zachowania 50% składu osobowego. W innym przypadku będzie decydować kolejność zgłoszeń.

 Dopuszcza się zmianę nazwy drużyny przed rozpoczęciem rozgrywek.

 Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną w określonym terminie do 1 maja 2019 roku, wysyłając wymagane dokumenty na adres e-mail Organizatora – Turn on Javascript! lub tel: 781-280-878, facebook: AMATORASKA LIGA ORLIKA WYSOKIE MAZOWIECKIE

Organizatorzy pobierają wpisowe za udział w ALO od drużyny płatne w nieprzekraczalnych terminach ustalonych przez Organizatora.
Wpłaty należy dokonać osobiście do Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 01.05.2019r
Szczegółowy regulamin zostanie przekazany osobom zainteresowanym.

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
1) Odnośnie systemu gry, planowane jest zgłoszenie maksymalnie 10 drużyn, które będą rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym lub w dwóch grupach, grając mecz i rewanż
2) Liga ma potrwać około miesiąca. Mecze Amatorskiej Ligi Orlika mogą być rozgrywane od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych i wieczornych 17.30 do 21.00 oraz od sob-niedz. od 9.00- 19.00
3)Czas gry jednego meczu 2 x 15 min (bez zatrzymywania czasu),
4) W jednej kolejce drużyna rozgrywa 2 mecze po 2x15min, a by rozegrać turniej planowanych jest 6 kolejek. Na rozegranie kolejki mamy 5 dni, a termin uzgadnia organizator lub gospodarz kolejki z drużynami zainteresowanymi
5)Po rozegraniu wszystkich meczów ligowych przechodzimy do fazy pucharowej:
a) Do fazy pucharowej po zakończeniu rundy kwalifikują się pierwsze 4 drużyny z Ligi.
b) Mecze pomiędzy tymi drużynami zostaną rozegrane systemem pucharowym według klucza:
Mecz nr 1: 1 miejsce z 4 miejscem
Mecz nr 2: 2 miejsce z 3 miejscem
Mecz nr 3 o trzecie miejsce: przegrany z meczu 1 z przegranym z meczu 2
Mecz nr 4 o pierwsze miejsce: zwycięzca z meczu 1 i zwycięzca z meczu 2
Lub w przypadku podziału na grupy po rozegraniu meczów i rewanży
1A-2B, 1B-2A, o 3 miejsce, o 1 miejsce

Odpowiedzialnym za sprawy organizacyjne jest Mariusz Piszczatowski
e–mail: Turn on Javascript! , Tel.: 781-280-878

Wszystkie niezbędne informacje wraz z regulaminem, terminami kolejek, deklaracją zgłoszenia itp., znajdziesz w grupie na facebooku : Amatorska Liga Orlika Wysokie Mazowieckie.
Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w Lidze dołącz do grupy i stań się jej członkiem oraz zaproś znajomych.