Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem


20 grudnia br. odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe władz i pracowników Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. Swoją obecnością zaszczycili: ks. dziekan Ryszard Niwiński proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem, ks. Edward Łapiński proboszcz parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem, Jerzy Leszczyński Marszałek Województwa Podlaskiego, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu wysokomazowieckiego, dyrektorzy i kierownicy jednostek powiatowych i innych jednostek oraz zakładów pracy funkcjonujących na terenie powiatu oraz radni powiatu.

 

Spotkanie rozpoczął Bogdan Zieliński Starosta Wysokomazowiecki, który powitał wszystkich zebranych oraz złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Życzenia błogosławionych oraz rodzinnych świąt Bożego Narodzenia skierował również Jerzy Leszczyński Marszałek Województwa Podlaskiego oraz ks. dziekan Ryszard Niwiński proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem.

 

Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania.

 

Uroczystość przebiegająca w ciepłej i serdecznej atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, była okazją nie tylko do wspólnego przełamania się opłatkiem, ale również podziękowania ze strony władz powiatu za zaangażowanie i pracę.