Aktualności

Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego


1 września 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego przyznanych uczniom szkół prowadzonych prze Powiat Wysokomazowiecki, którzy w klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2016/2017  osiągnęli wysokie wyniki i szczególne osiągnięcia w nauce. Na uroczystość, która odbyła się w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem przybyli najlepsi uczniowie szkół powiatowych, ich rodzice, dyrektorzy szkół oraz radni Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu Wysokomazowieckiego.

Pan Bogdan Zieliński Starosta Wysokomazowiecki pogratulował stypendystom osiągniętych wysokich wyników w nauce a rodzicom podziękował za trud wychowawczy i jego efekty. Uczniom wręczył decyzje o przyznaniu stypendiów a rodzicom listy gratulacyjne.

Rodzice stypendystów podziękowali Panu Staroście za dostrzeganie i nagradzanie osiągnięć ich dzieci.

Uroczystość umilił występ zespołu muzycznego Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem oraz wspólne spotkanie przy słodkim poczęstunku.

 

Stypendia otrzymali:

  • z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem:

Magdalena Buczyńska, Julia Grabowska, Saosan Joubar, Kinga Maciągowska, Aleksandra Grodzka, Juliusz Zagdański, Sylwia Stypułkowska, Izabela Jabłońska, Paulina Olędzka, Anna Motybel, Weronika Biała, Julia Kamińska, Agnieszka Mioduszewska, Anna Maria Skłodowska, Weronika Kaczyńska, Martyna Sienicka, Magdalena Uszyńska, Anna Dmochowska, Julia Maciejczuk, Gabriela Ożarowska, Patrycja Anna Mieteń, Małgorzata  Krasowska, Aleksandra Dmochowska, Weronika Ostrowska, Zuzanna Piekutowska, Joanna Faszczewska, Anna Katarzyna Kostro, Dagmara Maria Kolińska, Ewa Milewska, Emilia Dworakowska, Martyna Lidia Żebrowska, Wioleta Pogorzelska, Justyna Żurowska;

  • z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława  Staszica w Wysokiem Mazowieckiem:

Paweł Boratyński, Ewelina Kalinowska, Przemysław Plewko, Adam Szepietowski, Katarzyna Żur, Agnieszka Wojtkowska, Sylwia Boratyńska, Joanna Stypułkowska, Daniel Koliński, Dorota Agata Krasowska, Patrycja Rzońca, Dominika Dąbrowska, Kinga Wnorowska;

  • z Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem:

Grzegorz Krajewski, Kamil Dołkowski, Adam Wnorowski, Weronika Skawska, Paulina Dąbrowska;

  • z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czyżewie:

Monika Ryszewska, Paulina Tryniszewska, Klaudia Szulborska;

  • z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu:

Gabriela Wysocka, Aleksandra Radziszewska, Anna Susoł, Julia Amelia Ciszkowska, Aleksandra Piętka, Natalia Aleksandra Ziółkowska, Weronika Binaś, Jakub Wakuluk, Marta Pełszyk, Marta Krysińska, Kewin Mateusz Niewiarowski, Weronika Wąsak, Kamila Cieśluk, Robert Bachorek, Marlena Święciak, Kacper Maroński, Katarzyna Weronika Szymaniak, Agnieszka Akonom, Szymon Kamiński, Przemysław Susoł, Magdalena Zawistowska, Remigiusz Truszkowski, Karolina Czarnecka, Krzysztof Radziszewski, Martyna Bielik, Karol Nadolny, Martyna Górecka, Anna Obniska, Marlena Plichta, Magdalena Jóźwiak, Paulina Ratyńska.

 

Gratulujemy !