Aktualności

Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego za I półrocze roku szkolnego 2020/2021


Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży po raz kolejny umożliwił wyróżnienie i nagrodzenie najzdolniejszych uczniów szkół prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki. Za wysokie osiągnięcia w nauce za I półrocze roku szkolnego 2020/2021 stypendium Starosty Wysokomazowieckiego otrzymało 58 uczniów.

 

Niestety, z uwagi na trwającą pandemię tym razem uczniowie oraz ich rodzice nie mogli odebrać stypendiów i listów gratulacyjnych osobiście, podczas uroczystego spotkania w Starostwie Powiatowym. Stypendystom, a także rodzicom, nauczycielom i dyrektorom szkół gratulujemy sukcesów i wysokich wyników w nauce, a wszystkich uczniów gorąco zachęcamy do dalszego wysiłku na rzecz samorozwoju i edukacji. 

 

Wykaz stypendystów za I semestr roku szkolnego 2020/2021

1. z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem

1/ Michał Tyborowski

2/ Adrian Kulesza

3/ Honorata Niemyjska

4/ Roksana Szkiłądź

5/ Izabela Wileńska

6/ Michał Zieliński

7/ Mateusz Ługowski

8/ Juliusz Knieć

9/ Rafała Sokołowski

10/ Amelia Dołęgowska

11/ Bogumiła Olszewska

12/ Szymon Jabłoński

13/ Sylwia Łubnicka

14/ Michał Żochowski

15/ Jakub Jamiołkowski

16/ Piotr Bagiński

17/ Piotr Michalski

 

2. z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych   w Ciechanowcu

1/ Mikołaj Szeszko

2/ Alicja Dłuska

3/ Klaudia Łukasiuk

4/ Mateusz Szymaniak

5/ Patrycja Wąsak

6/ Paweł Zawistowski

7/ Hubert Smolarczuk

8/ Paulina Łagoda

9/ Natalia Wrzesińska

10/ Seweryn Mikołaj Lipski

11/ Mateusz Tymiński

12/ Michał Czarkowski

13/ Aleksandra Stryjek

14/ Milena Zieleniewska

15/ Karolina Godlewska

16/ Julia Kwiek

17/ Kamila Radłowska

18/ Piotr Zawistowski

19/ Kirylo Denysenko

20/ Paulina Grabowska

21/ Gabriela Brulińska

22/ Paulina Trzcińska

23/ Jakub Lewandowski

24/ Inesa Muladze

25/ Adrianna Julia Borzym

26/ Edyta Wojtkowska

27/Paulina Uszyńska

28/ Joanna Ryczkowska

29/ Gabriela Wysocka

30/ Katarzyna Niewiarowska

 

3. z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem:

1/ Tomasz Wyszyński

2/ Maciej Jakubowski

3/ Natalia Truszkowska

4/ Wiktoria Leoniak

5/ Weronika Kulesza

6/ Jakub Mastalerczuk

7/ Patrycja Święcka

8/ Mateusz Jabłoński

 

4. z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych   im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie:

1/ Magdalena Biała

 

5. z Zespołu Szkól Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie:

1/ Michał Grodzki

2/ Aneta Mogielnicka