Aktualności

STYPENDIUM STAROSTY WYSOKOMAZOWIECKIEGO


Stypendium Starosty Wysokomazowieckiego

za osiągnięcia w nauce i sporcie

w roku szkolnym 2013/2014 

 

Uroczystość wręczania Stypendium Starosty Wysokomazowieckiego dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Wysokomazowiecki za osiągnięcia w nauce i sporcie w roku szkolnym 2013/2014 odbyła się 8 lipca 2014 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem.

Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży umożliwił  wyróżnianie i nagradzanie tych najzdolniejszych.

Stypendia po klasyfikacji rocznej przyznano 100 uczniom:

-za wysokie wyniki w nauce - 90,

-za szczególne osiągnięcia w nauce - 8,

-za szczególne osiągnięcia w sporcie - 1,

-za uzyskanie najwyższej średniej ocen w zespole szkół - 1.

 

Starosta Wysokomazowiecki Pan Bogdan Zieliński wręczył wyróżnionym uczniom decyzje o przyznaniu stypendium wraz z gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów. Rodzice wyróżnionych otrzymali listy gratulacyjne.

Stypendium Starosty Wysokomazowieckiego w kwocie po 500,00 zł. (pięćset złotych)  otrzymali:

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem:

  1. Przemysław Mystkowski
  2. Andrzej Mystkowski
  3. Martyna Sawicka
  4. Kinga  Mioduszewska
  5. Anna Powojska
  6. Agata Anna Ścisłowicz
  7. Anna Mystkowska
  8. Natalia Godlewska
  9. Magdalena Kulesza
  10. Klaudia Bagińska
  11. Elżbieta Wyszyńska
  12. Michał Kostro
  13. Emilia Gosk
  14. Milena Pruszyńska
  15. Filip Orłowski
  16. Anna Szymanowska
  17. Katarzyna Aleksandra Jasińska
  18. Katarzyna Zaręba
  19. Magdalena Krakówko
  20. Michał Pilichowski
  21. Marcin Miłkowski
  22. Wiktor Zagdański
  23. Monika Łapińska
  24. Łukasz Godlewski
  25. Daniel Kaczyński
  26. Paulina Wojno
  27. Katarzyna Krakówko
  28. Anna Zaremba
  29. Aleksandra Bielińska
  30. Weronika Ciecierska
  31. Marcin Choiński
  32. Aleksandra Szepietowska
  33. Karolina Dąbrowska
  34. Julita Klaudia Gmitrzuk
  35. Dominika Dąbrowska
  36. Ewelina Kulesza
  37. Magdalena Stypułkowska
  38. Andżelika Piekarska
  39. Patrycja Kostro
  40. Paweł Rząca
  41. Kamil Maleszko

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem:

  1. Ewa Michalska
  2. Justyna Kruszewska
  3. Anna Maria Rzymska
  4. Grzegorz Perkowski
  5. Klaudia Koszykowska
  6. Ewelina Wyszyńska
  7. Emilia Piętka
  8. Paweł Michalski
  9. Radosław Frankowski

Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem:

  1. Mariusz Kalinowski
  2. Daniel Mioduszewski
  3. Mateusz Ostrowski
  4. Piotr Stypułkowski
  5. Weronika Wioletta Kamińska
  6. Patrycja Sienicka
  7. Karolina Sternik

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czyżewie:

  1. Karol Płocha
  2. Dominika Tyszko
  3. Joanna Krajewska
  4. Piotr Skłodowski
  5. Anna Michalak
  6. Rafał Adamczyk
  7. Łukasz Krajewski
  8. Mariusz Zalewski

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu:

  1. Anna Maria Rogucka
  2. Karolina Łempicka
  3. Anna Tomczuk
  4. Bogumiła Dąbrowska
  5. Agata Porzezińska
  6. Kinga Miszczuk
  7. Elwira Anna Łuniewska
  8. Alan Piotr Tkaczuk
  9. Dorota Maria Wojtkowska
  10. Ewa Bogucka
  11. Piotr Antoniak
  12. Magdalena Tomczuk
  13. Natalia Żero
  14. Sylwia Uszyńska
  15. Emilia Wojtkowska
  16. Katarzyna Łuniewska
  17. Aleksandra Susoł
  18. Tomasz Bruś
  19. Paulina Niemyjska
  20. Remigiusz Truszkowski
  21. Marta Pełszyk
  22. Marlena Gieros
  23. Kewin Mateusz Niewiarowski
  24. Przemysław Susoł
  25. Jakub Wakuluk
  26. Szymon Kamiński
  27. Robert Bachorek
  28. Dawid Koc
  29. Mateusz Uszyński
  30. Natalia Aleksandra Ziółkowska
  31. Aleksandra Piętka
  32. Jacek Koc
  33. Marta Krysińska

Zespół Szkół Rolniczych w Krzyżewie:

  1. Marcin Janczewski
  2. Łukasz Łuniewski

 

Laureatom i ich rodzicom gratulujemy !