Aktualności

Święto Dziecka i Rodziny z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie


8 czerwca rodziny zastępcze z terenu powiatu wysokomazowieckiego wzięły udział w Święcie Dziecka i Rodziny, organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod patronatem Starosty Wysokomazowieckiego.

 

Wszystkich uczestników Święta Dziecka i Rodziny, zebranych w Gospodarstwie Agroturystycznym ,,Mścichowianka" w miejscowości Mścichy serdecznie powitali pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, na czele z panią dyrektor, Iwoną Kalinowską, która podkreśliła, iż dzień ten ma na celu przede wszystkim integrację oraz docenienie ciężkiej pracy, poświęcenia i trudu, jakie rodziny zastępcze z powiatu wysokomazowieckiego wkładają w wychowanie swoich podopiecznych.

 

Do dyspozycji gości pozostawał plac zabaw, przejazdy bryczką oraz gry i konkursy z nagrodami. Uczestnicy bawić się mogli do muzyki zespołu ,,Tamers" oraz mieli okazję obejrzeć część artystyczną, przygotowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej w Klukowie. Inscenizacja miała na celu ukazać niebezpieczeństwa związane z uzależnieniami. Podczas Święta Dziecka i Rodziny gościli także funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, którzy rozmawiali z uczestnikami imprezy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie oraz udostępnili do zwiedzania samochód służbowy.