Aktualności

Uczniowie ZSOiZ w Ciechanowcu na nagraniu słuchowiska w Radiu Białystok


W okresie świątecznym chór i zespół teatralny Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu przygotował program bożonarodzeniowy, który był prezentowany w szkole, Bibliotece Miejskiej w Ciechanowcu oraz na spotkaniu opłatkowym samorządowców w siedzibie Diecezji Drohiczyńskiej. Po wizycie w Drohiczynie uczniowie zostali poproszeni o nagranie programu jako słuchowiska w Radiu Białystok.

 

Nagranie miało miejsce dnia 5. lutego 2019 roku w siedzibie rozgłośni w Białymstoku. Tego dnia młodzi artyści spędzili wiele godzin w studiu, gdzie pod okiem profesjonalistów przygotowali materiał nagraniowy, składający się z pięknie brzmiących kolęd i dialogów. Nagranie tworzy audycję, która będzie emitowana w wigilijny wieczór 2019 roku w Radiu Białystok.

 

Mimo bardzo dużego wysiłku włożonego w nagranie studyjne, cieszymy się z nowych doświadczeń naszej młodzieży i możliwości pracy z profesjonalistami. Mamy nadzieję, że przygotowana audycja umili słuchaczom radia wieczór wigilijny, a współpraca szkoły z naszą regionalną rozgłośnią będzie trwać nadal.

 

foto: Radio Białystok