Aktualności

Wakacje podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach


Wakacje to okres wzmożonej aktywności fizycznej, czas odpoczynku i świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Podopieczni DPS w Kozarzach korzystają ze słonecznej pogody podczas kąpieli w rzece Nurzec i wspólnego grillowania.

 

Pod czujnym okiem personelu Mieszkańcy miło spędzili czas nad wodą pływając rowerem wodnym. Nie zabrakło również wspólnych zabaw na plaży oraz wygrzewania się na słoneczku. Podczas takich wypraw nasi podopieczni poprawiają swoją sprawność fizyczną, a piękna pogoda i ciepłe dni pozytywnie wpływają na ich samopoczucie. 

 

Mieszkańcy chętnie przyłączyli się też do przygotowań do grilla. Zapach smażonych kiełbasek szybko przyciągał coraz większą grupę naszych podopiecznych. Czekając na grillowe smakołyki czas umilała skoczna muzyka zachęcająca do tańca lub tylko do rytmicznego poruszania się dla tych, którzy nie mogli tańczyć. Grill pod wiatą był i jest jedną z najbardziej ulubionych form spędzania czasu przez Mieszkańców Naszego Domu. Korzystnie wpływa na ich nastrój oraz samopoczucie. Wszystkim zgromadzonym dopisywał dobry humor oraz wielki apetyt.

 

(op. i fot. DPS Kozarze)