Aktualności

Warto się uczyć!


Niecodzienny przebieg miały 5 marca zajęcia praktyczne w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie. Pani Dyrektor Szkoły, Magda Ożarowska wręczyła naszym najlepszym uczniom Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego. Mimo utrudnionej nauki w czasie pandemii, Anecie Mogielnickiej z klasy II technik rolnik i Michałowi Grodzkiemu z klasy II technik agrobiznesu udało się spełnić warunki, by zasłużyć na to zaszczytne wyróżnienie. Oprócz stypendialnych dyplomów, zostały także przekazane listy gratulacyjne, skierowane przez Pana Starostę Bogdana Zielińskiego do rodziców wyróżnionych uczniów.

 

Wręczenie Stypendiów Starosty stało się też okazją do wręczenia dyplomów uczniom reprezentującym szkołę w konkursach i olimpiadach.

 

Za udział w „Wojewódzkiej olimpiadzie wiedzy o pszczelarstwie” dyplomy odebrali: Aneta Mogielnicka, Anna Sadkowska i Dominik Choiński. W „Wojewódzkiej olimpiadzie wiedzy z zakresu uprawy roślin bobowatych grubonasiennych i soi” za zajęcie IV miejsca dyplom odebrał Patryk Sokołowski, za miejsce II Patryk Górski, a za zajęcie I miejsca Aneta Mogielnicka.

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i zmaganiach.