Aktualności

WESOŁY PLĄS


Dnia 28 kwietnia na sali widowiskowej czyżewskiego ośrodka kultury odbyła sie XIV edycja Powiatowych Prezentacji Zespołów Tanecznych "Wesoły Pląs".

W prezentacjach uczestniczyło 29 zespołów i grup tanecznych z 12 instytucji oświaty i kultury z Powiatu Wysokomazowieckiego.

Wszystkich uczestników, gości i zgromadzoną publiczność powitała Dyrektor GOK w Czyżewie, podkreślając rekordowo liczny udział zespołów w czternastej edycji. Oficjalnego otwarcia prezentacji dokonała Burmistrz Czyżewa Pani Anna Bogucka.

Zespoły zaprezentowały różnorodne formy i style taneczne, wszystkie grupy profesjonalnie wykonały układy choreograficzne wzbudzając aplauz wśród publiczności. Dodatkową atrakcją występów były przemyślane i oryginalne kostiumy.

Na zakończenie prezentacji zespoły otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe statuetki z rąk Pani Burmistrz i Pani Dyrektor.

 

Zespoły wystąpiły w następującej kolejności

 

I TURA

1. „Mażoretki EMKO gr. starsza” - GOK w Czyżewie- Wioletta Gołąb

2. „Pierwszy Krok gr. najmłodsza”- GOK w Czyżewie- Wioletta Gołąb

3. „Tańczące Brzdące” - SP w Radziszewie Starym - Ewa Bogdan

4. „Świetliki” NP. im. Kubusia… - Izabela Skarzyńska, Jagoda Zaręba

5. „Elfiki” z GP w Czyżewie- Dorota Sienicka

6. „Słoneczne Skrzaty” z GP w Czyżewie- Ewa Godlewska

7. „Ognik” z GP w Czyżewie- Danuta Suchodolska

8. „Dżambo”- GP w Czyżewie - Izabela Osipińska

9. „Roztańczone Brzdące”- Przedszkole Miejskie nr 1 Wysokie Maz.- Aleksandra Gradowska, Monika Kruczkowska

10. „Tęczowe Dwójeczki” z MP nr 2 z Wysokiego Maz. – Magdalena Doroszkiewicz i Bogusława Dąbrowska .

11. „Dancing Stars” SP Radziszewo Stare – Sylwia Kujawska

12. „Pierwszy Krok gr. Młodsza” GOK w Czyżewie- Wioletta Gołąb

13. „Lillipop” GOK w Szepietowie- Krzysztof Twarowski

14. „Aktywne Dzieciaki” SP w Łempicach- Sylwia Kujawska

15. Dziecięcy Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie” GOK w Szepietowie – Mirosław Szymański, Bogdan Drozdowski

II TURA –

16. „Pierwszy Krok gr. najstarsza” GOK w Czyżewie- Wioletta Gołąb

17. „Domino” SP Wojny Krupy – Janina Żyłowska

18. „Tik- Taki” z SP w Wysokiem Maz.- Renata Jaroszewicz

19. „Pierwszy Krok gr. średnia” z GOK w Czyżewie- Wioletta Gołąb

20. „Bad Girls” z Gimnazjum Publicznego w Ciechanowcu- Alicja Żebrowska

21. „Okay Dance I” (zaaw.) z MOK w Wysokiem Maz. - Grażyna Tur

22. „Mażoretki EMKO gr. starsza” z GOK w Czyżewie- Wioletta Gołąb

23. Dziecięcy Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Mazowia” MOK w Wysokiem Maz. - Mirosław Szymański, Bogdan Drozdowski

24. „Mażoretki EMKO gr. młodsza” GOK w Czyżewie- Wioletta Gołąb

27. „Okay Dance II” (pocz.) z MOK w Wysokiem Maz. – Grażyna Tur

28. „LOL” Zespól Szkół w Nowych Piekutach – Krzysztof Twarowski

29. „C-C SQUAD COKiS Ciechanowiec” z COKiS - Robert Kot

30. „Zespół Tańców Narodowych” z COKiS- Mirosław Szymański

31. „Magnetic” z CKE w Kuleszach Kość. – Małgorzata Makowska