Aktualności

Wręczenie Stypendiów Starosty Wysokomazowieckeigo za rok szkolny 2014/2015


Tegoroczna uroczystość wręczenia Stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego odbyła się 28 czerwca 2015 r. podczas imprezy plenerowej „Dzień z Powiatem Wysokomazowieckim” na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem.

Stypendia dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Wysokomazowiecki za osiągnięcia           w nauce i sporcie w roku szkolnym 2014/2015 przyznano 98 uczniom, w kwocie po 500 zł.

Pan Bogdan Zieliński Starosta Wysokomazowiecki wręczył decyzje o przyznaniu uczniom stypendium oraz listy gratulacyjne rodzicom stypendystów wspólnie z Panem Jarosławem Zielińskim Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, który zaszczycił nas Swoją obecnością.

 

Stypendystami w tym roku zostali:

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem:

  1. Monika Łapińska
  2. Magdalena Krakówko
  3. Wiktor Zagdański
  4. Marcin Miłkowski
  5.  Michał Pilichowski
  6. Natalia Wojtkowska
  7. Łukasz Godlewski
  8. Aleksandra Bielińska
  9. Anna Steckiewicz
  10. Kamila Wnorowska
  11. Marcin Choiński
  12. Weronika Ciecierska
  13. Adrian Bańkowski
  14. Julita Klaudia Gmitrzuk
  15. Karolina Dąbrowska
  16. Katarzyna Krakówko
  17. Michalina Mormol
  18. Andżelika Piekarska
  19. Magdalena Stypułkowska
  20. Aleksandra Szepietowska
  21. Anna Zaremba
  22. Dominika Dąbrowska
  23. Karolina Łapińska
  24. Kamil Maleszko
  25. Ewa Milewska
  26. Emilia Dworakowska
  27. Martyna Lidia Żebrowska
  28. Justyna Żurowska
  29. Justyna Karolina Perkowska
  30. Oliwia Kozłowska
  31. Michał Drużyński

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem:

  1. Anna Maria Rzymska
  2. Marta Dąbrowska
  3. Justyna Kruszewska
  4. Robert Pawłowicz
  5. Kamil Kruszewski
  6. Dawid Mętecki
  7. Ewelina Wyszyńska
  8. Grzegorz Perkowski
  9. Olga Maria Walendziuk
  10. Daniel Jańczuk
  11. Sylwia Boratyńska
  12. Katarzyna Żur
  13. Marcin Milewski
  14. Natan Marek Sadowski
  15. Maciej Pajewski

 

Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem:

  1. Mateusz Ostrowski
  2. Adam Wnorowski
  3. Weronika Wioletta Kamińska
  4. Kinga Boratyńska
  5. Patrycja Sienicka
  6. Karolina Magdalena Moczydłowska
  7. Karolina Sternik
  8. Weronika Borecka
  9. Agnieszka Popławska
  10. Paulina Dabrowska

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czyżewie:

  1. Anna Michalak
  2. Joanna Krajewska
  3. Magdalena Kalinowska
  4. Paulina Tryniszewska
  5. Mariusz Zalewski 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu:

  1. Aleksandra Susoł
  2. Paulina Niemyjska
  3. Agata Klejzerowicz
  4. Kewin Mateusz Niewiarowski
  5. Marta Pełszyk
  6. Marta Krysińska
  7. Emilia Jabłońska
  8. Przemysław Susoł
  9. Jakub Wakuluk
  10. Szymon Kamiński
  11. Robert Bachorek
  12. Kacper Maroński
  13. Dawid Koc
  14. Natalia Aleksandra Ziółkowska
  15. Aleksandra Piętka
  16. Urszula  Pełszyk
  17. Weronika Bachorek
  18. Piotr Antoniak
  19. Ewa Bogucka
  20. Magdalena Tomczuk
  21. Natalia Żero
  22. Monika Piętka
  23. Olga Chomicz
  24. Edyta Wińska
  25. Katarzyna Kamińska
  26. Katarzyna Łuniewska
  27. Sylwia Uszyńska
  28. Emilia Wojtkowska
  29. Dominika Złotkowska
  30. Sylwia Bogucka
  31. Remigiusz Truszkowski
  32. Krzysztof Radziszewski
  33. Dawid Perlejewski
  34. Anna Gromadko
  35. Adam Rutkowski

 

Zespół Szkół Rolniczych w Krzyżewie:

  1. Marcin Janczewski
  2. Łukasz Łuniewski