Aktualności

Wybory Prezydenckie 2020. Obwody głosowania w powiecie wysokomazowieckim


Tegoroczne Wybory Prezydenckie odbędą się 28 czerwca między godziną 7:00 a 21:00. Zamieszczamy listę obwodów głosowania w powiecie wysokomazowieckim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gmina Ciechanowiec:

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu, ul. Sosnowa 2, 18-230 Ciechanowiec

Stały

tak

miasto Ciechanowiec, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Klonowa, Kuczyńska, Lipowa, Sosnowa, Czyżewska, Mogilna, Pałacowa, Polna, Ralkowa, Świerkowa, Uszyńska, Kozarze , Nowodwory

2

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu (budynek byłej Synagogi), ul. Mostowa 6, 18-230 Ciechanowiec

Stały

nie

miasto Ciechanowiec. ulice: Kozarska, Łomżyńska, Młyńska, pl. Jana Pawła II, Wspólna, Armii Krajowej, Drohicka, Kościuszki, Mostowa, Orzeszkowej, pl. Odrodzenia, Polska, Przechodnia, Żwirki i Wigury.

3

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu, Mostowa 8, 18-230 Ciechanowiec

Stały

nie

miasto Ciechanowiec. ulice: Glinki, Kazimierza Uszyńskiego, Kościelna, Staropolska, Szkolna, Wiatraczna

4

Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu, 11 Listopada 5, 18-230 Ciechanowiec

Stały

tak

miasto Ciechanowiec, ulice: Długa, Dworska, Ogrodowa, Sienkiewicza, Szeroka, Wąska, Wińska, 11 Listopada, Parkowa, pl. Ks. Kluka, Świętojańska, Wojska Polskiego.

5

Sala Gimnastyczna przy budynku Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu (były COKIS), 11 Listopada 5, 18-230 Ciechanowiec

Stały

nie

miasto Ciechanowiec, ulice: Doktora Olszewskiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Mickiewicza, Pińczowska, pl. 3 - go Maja, Spółdzielcza, Wierzbowa. Wsie: Zadobrze, Bujenka, Antonin.

6

Świetlica Wiejska w Kosiorkach, Kosiorki 25, 18-230 Ciechanowiec

Stały

nie

wsie: Ciechanowczyk, Dąbczyn, Gaj, Kosiorki, Kostuszyn-Kolonia, Przybyszyn.

7

Świetlica Wiejska w Wojtkowicach Starych, Wojtkowice Stare 12A, 18-230 Ciechanowiec

Stały

tak

wsie: Tworkowice, Wojtkowice-Dady, Wojtkowice-Glinna, Wojtkowice Stare.

8

Szkoła Podstawowa w Łempicach, Łempice 13A, 18-230 Ciechanowiec

Stały

tak

wsie: Kobusy, Łempice, Radziszewo-Sieńczuch.

9

Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach, Koce-Schaby 24, 18-230 Ciechanowiec

Stały

nie

wsie: Koce-Basie, Koce-Piskuły, Koce-Schaby.

10

Remiza Strażacka w Winnej-Poświętnej, Winna-Poświętna 22 A, 18-230 Ciechanowiec

Stały

tak

wsie: Winna-Chroły, Winna-Poświętna, Winna Stara, Winna-Wilki, Winna-Wypychy.

11

filia Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu, Radziszewo Stare 9, 18-230 Ciechanowiec

Stały

nie

wsie: Kułaki, Radziszewo-Króle, Radziszewo-Sobiechowo, Radziszewo Stare, Trzaski

12

Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Czajach-Wólce, Czaje-Wólka 33, 18-230 Ciechanowiec

Stały

tak

wsie: Czaje-Bagno, Czaje-Wólka

13

Świetlica Wiejska w Pobikrach, Pobikry 50, 18-230 Ciechanowiec

Stały

tak

wieś: Pobikry

14

Świetlica Wiejska w Skórcu, Skórzec 61, 18-230 Ciechanowiec

Stały

tak

wsie: Malec, Skórzec.

15

Dom Pomocy Społecznej w Kozarzach, Kozarze 63, 18-230 Ciechanowiec

Dom pomocy społecznej

nie

Dom Pomocy Społecznej w Kozarzach

16

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Ciechanowcu, pl. Ks. K. Kluka 4, 18-230 Ciechanowiec

Zakład leczniczy

nie

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Ciechanowcu

 

 

Gmina Czyżew:

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie, ul. Mazowiecka 34, 18-220 Czyżew

Stały

nie

1. część obszaru miasta Czyżew, w tym ulice: Andrzejewska, Ciechanowiecka, Jakubskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kościelna, Krzywa, Mały Rynek, Mazowiecka, Mickiewicza, Norwida, Przydworcowa, Przytorowa, Słowackiego, Szkolna, Zambrowska, Zarzecze, Złote Jabłko 2. część obszaru wiejskiego: Godlewo-Kolonia, Czyzew-Chrapki, Dmochy-Glinki, Dmochy-Rodzonki, Dmochy-Wypychy, Krzeczkowo-Nowe Bieńki, Krzeczkowo-Stare Bieńki

2

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie, ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew

Stały

tak

1. część obszaru miasta Czyżew, w tym ulice: Akacjowa, Klonowa, Kusocińskiego, Lipowa, Łąkowa, Mała, Niepodległości, Nowa, Nurska, Okrężna, Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Sybiraków, Wesoła 2. część obszaru wiejskiego: Brulino-Koski, Brulino-Piwki, Czyżew-Ruś-Kolonia, Czyżew-Złote Jabłko, Jaźwiny-Koczoty, Michałowo Wielkie, Stokowo-Szerszenie, Szulborze-Kozy, Stokowo-Bućki.

3

Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem, Rosochate Kościelne ul. Mazowiecka 5, 18-220 Czyżew

Stały

tak

1. część obszaru wiejskiego: Kaczyn-Herbasy, Krzeczkowo-Gromadzyn, Krzeczkowo Mianowskie, Krzeczkowo-Szepielaki, Rosochate Kościelne, Rosochate Nartołty, Zalesie Stare, Zalesie-Stefanowo, Zaręby-Góry Leśne, Zaręby-Skórki, Zaręby-Święchy

4

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej, Dąbrowa Wielka 19, 18-220 Czyżew

Stały

nie

1. część obszaru wiejskiego: Dąbrowa-Cherubiny, Dąbrowa-Kity, Dąbrowa-Michałki, Dąbrowa-Nowa Wieś, Dąbrowa-Szatanki, Dąbrowa Wielka, Kaczyn Stary, Święck-Strumiany

5

Szkoła Podstawowa w Czyżewie, ul. Polna 5, 18-220 Czyżew

Stały

tak

1. część obszaru miasta Czyżew, w tym ulice: Apoznańskich, Cicha, Cmentarna, Duzy Rynek, Jaśminowa, Krótka, Kwiatowa, Ogrodowa, Piwna, Sikorskiego, Strażacka, Zarębska 2. część obszaru wiejskiego: Czyzew Ruś-Wieś, Czyżew-Sutki, Dmochy-Wochy, Dmochy-Mrozy, Czyżew-Siedliska, Godlewo-Piętaki, Ołdaki-Magna Brok, Siennica-Klawy, Siennica-Lipusy, Siennica-Pietrasze, Siennica-Puziki, Siennica-Szymanki, Siennica-Święchy, Zaręby-Bindugi, Siennica-Gizy, Siennica-Łukasze, Siennica-Pierce

 

 

 

Gmina Klukowo:

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Gminny Ośrodek Kultury w Klukowie, ul. Mazowiecka 14, 18-214 Klukowo

Stały

tak

Klukowo, Klukowo-Kolonia, Sobolewo, Żabiniec, Dzikowiny, Piętki-Żebry, Piętki-Gręzki, Piętki-Szeligi, Piętki-Basie, Kapłań, Łuniewo Wielkie, Lubowicz-Kąty

2

Szkoła Podstawowa, Kuczyn 69, 18-214 Klukowo

Stały

tak

Kuczyn, Żebry Wielkie, Usza Wielka, Usza Mała, Malinowo, Gródek, Janki, Wiktorzyn, Lubowicz-Byzie, Lubowicz Wielki, Trojanowo, Trojanówek, Łuniewo Małe

3

Szkoła Podstawowa, Wyszonki Kościelne 1, 18-214 Klukowo

Stały

nie

Wyszonki Kościelne, Wyszonki-Klukówek, Kaliski, Wyszonki-Błonie, Wyszonki-Wypychy, Wyszonki-Nagórki, Wyszonki-Włosty, Wyszonki-Wojciechy, Stare Warele, Kostry-Podsędkowięta, Stare Zalesie, Kostry-Śmiejki, Stare Kostry

 

 

 

Gmina Kobylin Borzymy:

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Urząd Gminy, Główna 11, 18-204 Kobylin-Borzymy

Stały

nie

Kobylin-Borzymy, Kobylin-Kuleszki, Kobylin-Pieniążki, Kobylin-Latki, Kobylin-Cieszymy, Kobylin-Kruszewo, Nowe Garbowo, Zalesie Łabędzkie

2

Szkoła Podstawowa, Lipowa 17, 18-204 Kobylin-Borzymy

Stały

tak

Sikory-Piotrowięta, Sikory-Wojciechowięta, Sikory-Pawłowięta, Sikory-Tomkowięta, Sikory-Janowięta, Sikory-Bartkowięta, Sikory-Bartyczki, Milewo Zabielne, Stare Garbowo, Garbowo-Kolonia, Kurzyny, Franki-Piaski, Makowo, Franki-Dąbrowa

3

Szkoła Podstawowa, Lipowa 17, 18-204 Kobylin-Borzymy

Stały

tak

Kurowo, Kurowo-Kolonia, Kobylin-Pogorzałki, Kierzki, Mojki, Kłoski-Świgonie, Kłoski-Młynowięta, Kropiewnica-Gajki, Kropiewnica-Racibory, Pszczółczyn

4

Szkoła Podstawowa, Wnory-Kużele 37, 18-208 Kulesze Kościelne

Stały

nie

Piszczaty-Piotrowięta, Piszczaty-Kończany, Wnory-Wandy, Stare Wnory, Wnory-Kużele, Stypułki-Borki, Stypułki-Szymany, Stypułki-Święchy, Stare Wnory Kolonia

 

 

 

 Gmina Kulesze Kościelne:

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Szkoła Podstawowa, ul. Główna 2, 18-208 Kulesze Kościelne

Stały

tak

Chojane-Bąki, Chojane-Gorczany, Chojane-Piecki, Kulesze Kościelne, Kulesze-Podawce, Kulesze Podlipne, Wnory-Wiechy

2

Szkoła Podstawowa, ul. Główna 2, 18-208 Kulesze Kościelne

Stały

nie

Grodzkie Szczepanowięta, Kulesze-Litewka, Leśniewo-Niedźwiedź , Niziołki-Dobki, Nowe Grodzkie, Stara Litwa, Stare Grodzkie, Stare Niziołki, Stypułki-Giemzino, Wnory-Pażochy, Wnory-Wypychy

3

Urząd Gminy, ul. Główna 6, 18-208 Kulesze Kościelne

Stały

tak

Czarnowo-Biki, Gołasze-Dąb, Gołasze Mościckie, Nowe Wykno, Stare Wykno, Tybory Uszyńskie

4

Budynek Socjalny, Kalinowo-Solki 22, 18-208 Kulesze Kościelne

Stały

nie

Chojane-Pawłowięta, Chojane-Sierocięta, Chojane-Stankowięta, Faszcze, Kalinowo-Solki, Nowe Kalinowo, Stare Kalinowo

 

 

 

Gmina Nowe Piekuty:

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Urząd Gminy Nowe Piekuty, ul. Główna 8, 18-212 Nowe Piekuty

Stały

tak

Hodyszewo, Jośki, Skłody-Przyrusy, Koboski, Krasowo-Siódmaki, Piekuty-Urbany, Nowe Piekuty, Łopienie-Jeże, Łopienie-Zyski, Łopienie-Szelągi, Stokowisko, Pruszanka Mała.

2

Szkoła Podstawowa Nowe Piekuty, ul. Główna 3, 18-212 Nowe Piekuty

Stały

tak

Kostry-Litwa, Kostry-Noski, Skłody Borowe, Nowe Żochy, Stare Żochy, Krasowo-Częstki, Krasowo-Wólka, Wierzbowizna, Krasowo Wielkie, Tłoczewo, Markowo-Wólka, Nowe Rzepki, Lendowo-Budy.

3

Szkoła Podstawowa Jabłoń Kościelna, Jabłoń Kościelna ul. Mazowiecka 1, 18-212 Nowe Piekuty

Stały

tak

Jabłoń-Dąbrowa, Jabłoń-Śliwowo, Jabłoń-Jankowce, Jabłoń-Piotrowce, Jabłoń-Spały, Jabłoń-Zarzeckie, Jabłoń-Markowięta, Jabłoń-Dobki, Jabłoń-Zambrowizna, Jabłoń Kościelna-ul. Dobkowska, ul. Kolejowa, ul. Krótka, Jabłoń Kościelna-ul. Cmentarna, ul. Mazowiecka, ul. Polna, ul. Przemysłowa, ul. Rynek Kościelny, ul. Sokołowska, ul. Sadowa, ul. Zielona.

 

 

 

 

Gmina Sokoły:

 

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Szkoła Podstawowa, Kowalewszczyzna 29, 18-218 Sokoły

Stały

nie

Chomice, Jeńki, Kowalewszczyzna, Kowalewszczyzna-Folwark, Mojsiki, Waniewo

2

Szkoła Podstawowa, ul. Kościelna 5, 18-218 Sokoły

Stały

tak

Czajki, Idźki Młynowskie, Idźki Średnie, Idźki-Wykno, Jabłonowo-Kąty, Jabłonowo-Wypychy, Jamiołki-Godzieby, Jamiołki-Kowale, Jamiołki-Piotrowięta, Jamiołki-Świetliki, Kruszewo-Brodowo, Kruszewo-Głąby, Krzyżewo, Roszki Leśne, Roszki-Chrzczony, Roszki-Sączki, Roszki-Ziemaki, Stare Truskolasy, Truskolasy-Lachy, Truskolasy-Niwisko, Truskolasy-Olszyna, Truskolasy-Wola

3

Centrum Kulturalno-Biblioteczne, ul. Kolejowa 3, 18-218 Sokoły

Stały

tak

Bruszewo, Bruszewo-Borkowizna, Bujny, Drągi, Dworaki-Pikaty, Dworaki-Staśki, Kruszewo-Wypychy, Noski Śnietne, Nowe Racibory, Perki-Bujenki, Perki-Franki, Perki-Karpie, Perki-Lachy, Perki-Mazowsze, Perki-Wypychy, Pęzy, Porośl-Kije, Rzące, Stare Racibory

4

Urząd Gminy, ul. Rynek Mickiewicza 10, 18-218 Sokoły

Stały

nie

Sokoły

5

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MD CARE Sp. z o. o., Dworaki-Staśki 46, 18-218 Sokoły

Zakład leczniczy

nie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MD CARE Sp. z o. o.

 

 

 

 

Gmina Szepietowo:

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Szepietowie, ul. Główna 6, 18-210 Szepietowo

Stały

tak

Szepietowo, ulice: Mazowiecka, Przemysłowa, Nowy Świat, Towarowa, Lipowa, Sportowa, Nowa, Brzozowa, Plac Słoneczny, Św. Maksymiliana Kolbe, Cicha, Wincentego Witosa, 1 Maja (od ul. Wincentego Witosa do ul. Głównej), Krótka, Henryka Sienkiewicza (od ul. Lipowej do ul. Głównej), Bolesława Prusa, Kard. Stefana Wyszyńskiego

2

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, ul. Henryka Sienkiewicza 52, 18-210 Szepietowo

Stały

tak

Szepietowo, ulice: Ogrodowa, Adama Asnyka, Juliusza Słowackiego, Juliana Tuwima, Sosnowa, Adama Mickiewicza, Piwna, Główna, Białostocka, Robotnicza, Willowa, Wspólna, Henryka Sienkiewicza (od ul. Głównej do ul. Białostockiej), Strażacka, Papieża Jana Pawła II, 1 Maja (od ul. Głównej do ul. Spacerowej), Wąska, Kolejowa, Krzywa, Spacerowa, Majora Hubala, Leśna, Wędkarska

3

Ochotnicza Straż Pożarna w Średnicy-Maćkowiętach, Średnica-Maćkowięta 16, 18-210 Szepietowo

Stały

tak

Moczydły-Jakubowięta, Moczydły-Stanisławowięta, Jabłoń-Kikolskie, Jabłoń-Samsony, Szymbory-Andrzejowięta, Szymbory-Jakubowięta, Szymbory-Włodki, Średnica-Jakubowięta, Średnica-Maćkowięta, Średnica-Pawłowięta, Stawiereje-Michałowięta, Stawiereje Podleśne

4

Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowie-Moczydłach, Dąbrowa-Moczydły 34, 18-210 Szepietowo

Stały

tak

Dąbrowa-Dołęgi, Plewki, Szepietowo-Janówka, Szepietowo-Żaki, Włosty-Olszanka, Dąbrowa-Bybytki, Dąbrowa-Moczydły, Dąbrowa-Tworki, Dąbrowa-Wilki, Nowe Szepietowo Podleśne, Szepietowo Podleśne, Dąbrowa-Gogole, Dąbrowa-Kaski, Dąbrowa-Łazy, Dąbrowa-Zabłotne, Kamień-Rupie, Stary Kamień

5

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej, Dąbrówka Kościelna 35, 18-210 Szepietowo

Stały

nie

Szepietowo-Wawrzyńce, Nowe Gierałty, Wojny-Piecki, Dąbrówka Kościelna, Wojny-Izdebnik, Pułazie-Świerże, Pułazie-Wojdyły, Nowe Zalesie, Wojny-Pogorzel, Wyszonki-Posele

6

Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach, Wojny-Krupy 11, 18-210 Szepietowo

Stały

nie

Wojny-Krupy, Wojny-Pietrasze, Wojny-Szuby Szlacheckie, Wojny-Szuby Włościańskie, Nowe Warele, Warele-Filipowicze, Wojny-Wawrzyńce, Wyliny-Ruś

 

 

 

 

Gmina Wysokie Mazowieckie:

 

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie, Mickiewicza 1A, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

tak

Bryki, Michałki, Brzóski-Tatary, Brzóski Stare, Brzóski-Falki, Osipy-Kolonia, Osipy-Lepertowizna, Stare Osipy, Mystki-Rzym, Brzóski Brzezińskie, Brzóski-Markowizna, Wiśniówek-Kolonia, Wiśniówek, Osipy-Zakrzewizna, Osipy-Wydziory Pierwsze, Osipy-Wydziory Drugie

2

Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej, Jabłonka Kościelna 50, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

tak

Miodusy Wielkie, Miodusy-Stok, Jabłonka Kościelna, Rębiszewo-Studzianki, Faszcze, Miodusy-Stasiowięta, Tybory-Trzcianka, Jabłonka-Świerczewo, Tybory-Jeziernia, Tybory-Misztale, Tybory-Żochy, Miodusy-Litwa, Tybory-Kamianka, Tybory-Olszewo, Tybory-Wólka

3

Świetlica Wiejska w Starej Rusi, Stara Ruś 17A, 18-218 Sokoły

Stały

tak

Jabłoń-Rykacze, Nowa Ruś, Stara Ruś, Sokoły-Jaźwiny, Bujny-Biszewo

4

Remiza OSP w Dąbrowie-Dzięcieli, Dąbrowa-Dzięciel 1A, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

tak

Dąbrowa-Dzięciel, Mścichy, Trzeciny

5

Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim, Święck Wielki 29B, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

tak

Święck Wielki, Święck-Nowiny, Wólka Duża, Wólka Mała

6

Remiza OSP w Kalinowie-Czosnowie, Kalinowo-Czosnowo 30A, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

nie

Kalinowo-Czosnowo, Buczyno-Mikosy, Wróble, Zawrocie-Nowiny, Brzóski-Gromki

7

Świetlica Wiejska w Gołaszach-Puszczy, Gołasze-Puszcza 37A, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

nie

Gołasze-Górki, Gołasze-Puszcza, Nowe Osipy

8

Wiejski Dom Kultury w Mazurach, Mazury 28, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

nie

Brok, Jabłoń-Uszyńskie, Mazury

 

 

 

Miasto Wysokie Mazowieckie:

 

Numer

Siedziba

Typ obwodu

 Przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Granice

1

Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

tak

ulice: Broniewskiego, Czesława Miłosza, Edmunda Pawłowskiego, Jana Kucharzewskiego, Jankowskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Kraszewskiego, Ludowa do skrzyżowania z ul. 1 Maja-budownictwo prywatne oraz Ludowa bloki Nr 9, 11A, 11B, 15, 17A, 17B, 17C, Mickiewicza, Norwida, Orzeszkowej, Parkowa, Popiełuszki, Prusa, Raginisa, Reja, Reymonta, 1 Maja bloki Nr 7, 7B, 11, 11A, 11B, 11C, Sienkiewicza, Skargi, Staffa, Staszica, Sucharskiego, Szpitalna, Świętego Andrzeja Boboli, Wiosenna, Władysława Pelca, Wspólna, Ks. Prałata Józefa Obrembskiego.

2

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Kościelna 1, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

nie

ulice: Akacjowa, Długa-budownictwo prywatne oraz bloki Nr 29, 57, 57A, 59, Dolna, Kapitana Kazimierza Kamieńskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kościelna, Kwiatowa, Niemcewicza, Nowa-budownictwo prywatne , Obrońców Miasta, Ogrodowa, 1 Maja bloki Nr 2A, 2H, Plac Odrodzenia, Podlaska, Przechodnia, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Szarych Szeregów, Zambrowska.

3

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 19, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

tak

ulice: aleja Niepodległości, Brykowska, Leśna, Ludowa od skrzyżowania z ul. 1 Maja do końca-budownictwo prywatne, Ludowa bloki Nr 72, 74, 76, 78, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, Nowa blok Nr 10 oraz 1 Maja budownictwo prywatne i bloki Nr 2, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 4, 4A, Stadionowa

4

Przedszkole Miejskie Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Armii Krajowej 3, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

nie

ulice: Armii Krajowej bloki Nr 1, 2, 4, 5, 6, 8, Jagiellońska-budownictwo prywatne oraz bloki Nr 22, 24, 26A, 26B, 26C, 26D, Ludowa bloki Nr 48, 52, 54 oraz 1 Maja bloki Nr 1, 3, 5.

5

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Wołodyjowskiego 2, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Stały

tak

ulice: Bema, Białostocka, Bitwy Warszawskiej, Cicha, Dąbrowskiej, 25 Lecia Osiedla, Dywizjonu 303, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Konopnickiej, Kościuszki, Monte Cassino, Mystkowska, Obrońców Wizny, Odsieczy Wiedeńskiej, Przemysłowa, Racławicka, Rynek Piłsudskiego, Skłodowskiej, Słowackiego, Sobieskiego, Szopena, Trakt Suraski, Tuwima, 1000 Lecia, Warszawska, Westerplatte, Wołodyjowskiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury.

6

Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Szpitalna 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Zakład leczniczy

nie

Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem

 

 

(źródło: wybory.gov.pl )