Aktualności

Zumba Carnival Party II w Wysokiem Mazowieckiem


Muzyka, taniec, latynoskie rytmy i karnawałowe szaleństwo - to wszystko znaleźć można było na Maratonie Tańca i Fitnesu Zumba Carnival Party II, który odbył się 26 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem. Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński.

 

Pomimo minusowej temperatury i gęsto sypiącego śniegu, goście zumbowego maratonu z pewnością nie czuli zimna. Trzygodzinny maraton tańca i fitnessu, zorganizowany przez Justynę Troc ze Studia Tańca Duet zgromadził ponad 200 uczestników, którzy bawili się pod okiem profesjonalnych instruktorów do gorących rytmów najpopularniejszych zumbowych utworów. Justyna Troc zajęcia zumby na terenie powiatu wysokomazowieckiego prowadzi od ponad dziesięciu lat, a Zumba Carnival Party to już druga edycja imprezy, organizowanej w Wysokiem Mazowieckiem.

 

Gościem Specjalnym II edycji karnawałowego maratonu był Lu Łukasz Grabowski z Warszawy. Zatańczyli także jedni z najlepszych instruktorów i prezenterów tańca i fitnessu oraz instruktorzy ZUMBA® FITNESS z naszego regionu:

DIANA WĄSIEWICZ - Łomża
ANETA SAPIEŻKO - Hajnówka
PATRYCJA CHOLEWA - Białystok
PAULA NIEMYJSKA - Bielsk Podlaski
DAMIAN Q'why KUŁAJ - Hajnówka
AARON KARCZEWSKI - Białystok
JUSTYNA TROC - Białystok (organizatorka imprezy)

 

Każdy z instruktorów zaprezentował na scenie autorski układ choreograficzny, a pod koniec imprezy spośród wszystkich uczestników wylosowano zwycięzców loterii, w której nagrody ufundowali partnerzy i patroni wydarzenia. Podczas maratonu odbywała się także sprzedaż wyrobów gastronomicznych i rękodzieła, z której dochód będzie w całości przekazany na leczenie chorej na nowotwór Kingi Niemyjskiej z Szepietowa.