Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” 2024

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” 2024

Zapraszamy do udziału w XII edycji „TROPEM WILCZYM. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, który odbędzie się 3 marca 2024 r. w Wysokiem Mazowieckiem. W tym roku mamy 150 miejsc startowych.

Rejestracja odbywa się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem http://mok.wysokiemazowieckie.pl/ do wyczerpania limitu miejsc startowych. O zarejestrowaniu zawodnika decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja udziału w biegu jest równoznaczna z akceptacją regulaminu i jego postanowień.

Trasa ma długość 1963 m i stanowi pętlę. Możesz wybrać dystans złożony z 1, 2 lub 5 okrążeń.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal.

Trasa biegu:
START (godz. 13:00) – z ulicy Ludowej, w pobliżu pomnika mjr. Kazimierza Kamieńskiego „Huzara” i jego żołnierzy, naprzeciw Miejskiego Ośrodka Kultury; następnie ulicą Armii Krajowej, przez Plac Odrodzenia do ulicy Długiej (skręt w prawo), prosto (przez skrzyżowanie z ulicą Jagiellońską) do Rynku Piłsudskiego (od razu w prawo przed Pomnikiem Niepodległości – Polskiej Organizacji Wojskowej) i ulicą Mystkowską (z przecięciem ulicy Ludowej) przez Rondo im. Prezydenta Kaczyńskiego w ulicę Szpitalną, następnie ulicą Sienkiewicza i prosto aleją przez Park im. Kiełczewskich do ulicy Mickiewicza – w prawo, przed Pomnikiem Armii Krajowej, do ulicy Ludowej, skręt w lewo, do Miejskiego Ośrodka Kultury – META.

Biuro zawodów:
• Biuro biegu będzie uruchomione w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 19 w dniu zawodów od godz. 10:00 do zakończenia zawodów.
• Przed zawodami biuro mieści się w Miejskim Ośrodku Kultury – czynne w godzinach 8:00-16:00, a dnia 1 marca w godz. 9:00 -17:00

Zachęcamy do odbioru pakietów startowych dn. 1 marca 2024 r.

Weryfikacja zawodników w biurze zawodów będzie odbywać się w piątek 1 marca 2024 r. w godz. 9:00 – 17:00 oraz w dniu zawodów w godz. 10:00 – 11:30; po tym czasie rejestrowane będą osoby z listy rezerwowej.

Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny – nie ponosisz żadnych kosztów związanych z udziałem w zawodach.  Jeżeli jesteś spoza naszego miasta, pamiętaj – nie zwracamy kosztów dojazdu i pobytu.

Data:

2024-03-03

Miejsce wydarzenia:

Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa

Cena biletu:

Wstęp wolny

Fundusze Europejskie Program Regionalny Podlaskie