Spektakl „Szalone nożyczki czyli kto zabił”

Spektakl „Szalone nożyczki czyli kto zabił”

Spektakl „Szalone nożyczki czyli kto zabił”, który odbędzie się 22 kwietnia br. o godz. 17:30 oraz 20:30 w sali widowiskowo-kinowej MOK. Bilety w cenie 130 zł dostępne w kasie kina WARS lub na stronie www.bilety.kino.wysokiemazowieckie.pl

Szalone nożyczki to niewątpliwy hit wśród sztuk teatralnych – w 1997 wpisano ją do światowej księgi rekordów Guinnessa jako najdłużej bez przerwy graną sztukę na scenach amerykańskich.

OBSADA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM: Magdalena Margulewicz, Dorota Chotecka, Michał Paszczyk, Adam Adamonis, Michał Piróg, Patryk Cebulski

„Szalone nożyczki” to kultowa komedia, thriller i kryminał w jednym.
„Szalone nożyczki” to, jak sam tytuł wskazuje, szalona jazda bez trzymanki.
„Szalone nożyczki” to interaktywna zabawa z widownią, która razem ze scenicznymi bohaterami prowadzi śledztwo i szuka odpowiedzi na pytanie: kto zabił Izabelę Czerny, wybitną pianistkę, mieszkającą tuż nad salonem fryzjerskim?
„Szalone nożyczki” to dowód na to, że wieczór podczas którego popełniono morderstwo może być czasem przepełnionym śmiechem i oddechem od dnia codziennego. Wystarczy, że wybierzecie się Państwo do MOK… to znaczy… do salonu fryzjerskiego „Szalone nożyczki”, gdzie poznacie masę podejrzanych i komicznych postaci, w które wcielą się czołowi polscy aktorzy.

Zapraszamy na wizytę! Od pierwszej minuty spektaklu zostaniecie zabici… energią i śmiechem.

Atrakcyjności tej komedii kryminalnej dodaje fakt, że realizatorzy i wykonawcy zawsze sytuują akcję sztuki w danej chwili, aby widzowie mogli rozpoznawać w przedstawieniu specyfikę swojego miasta, jego instytucje oraz znanych mieszkańców. Dzięki temu publiczność ma okazję, by stać się współwykonawcą naszego spektaklu i pomóc bohaterom w rozwiązywaniu kryminalnej zagadki. Uwaga! Każdego wieczoru śledztwo może potoczyć się inaczej, dlatego warto odwiedzić miejsce zbrodni więcej niż raz.

Obsada:
Barbara Markowska – Aleksandra Szwed / Magdalena Margulewicz
Pani Dąbek – Dorota Chotecka / Karina Seweryn
Dominik Kowalewski – Michał Paszczyk / Łukasz Płoszajski / Maciej Wilewski
Antoni Grzebiński (Tonio) – Artur Pontek / Adam Adamonis
Edward Wurzel – Michał Piróg / Piotr Tołoczko
Michał Tomasiak – Patryk Cebulski / Maciej Wilewski

Autor: Paul Portner
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Rafał Szumski
Opieka artystyczna: Maciej Kowalewski
Producent: Prismedia, Marta Matczak
Kostiumy: Michał Piróg i Joanna Ciesielska

Data:

2024-04-22

Miejsce wydarzenia:

Sala widowiskowo-kinowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

Cena biletu:

Bilet 130 zł

Fundusze Europejskie Program Regionalny Podlaskie